huxa

Nokia C5–03-Mám k dispozici tento mobil koupit za 1000Kč, 1 rok používaný, nový kryt, vše by mělo být bez problému

Ještě před koupí tento mobil budu moci ošahat, je cena vert kvalitě? (128MB RAM, OS-symbian) a na co si dávat při prohlížení pozor? Kdy ho nekoupit?
Doplňuji:
bedy-baterka má 1000 mAh, tudíž si myslím, že budu asi muset koupit novou a nějakou vážně silnou, aby vydržel alepsoň těch 5 dní

Nejlepší odpověď
Pájo

Mrkni na recenze:
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-c5-03/recenze/?s=3#ru12­23883

hlavně ty negativní… tak poznáš, zda je to telefon pro tebe.. i když ty recenze musíš brát s jistou rezervou.
Asi bych do koupě nešel – nový kryt → někomu spadl tak, že musel pořídit nový – po roce se (při běžném používání) tolik nepoškodí, aby se musel měnit…

Další odpovědi
Bedy

Cena je přiměřená jak stáří tak i výbavě. není to žádný zázrak, nějak extra nepotěší, ani neurazí. Má to starý S60 Symbian upravený pro dotykové telefony, který teda žádná sláva není.
Zeptejte se na výdrž baterky, protože tenhle mobil nějakou výdrží nevyniká, s novou baterkou vydrží slabé tři dny.
Pokud se rozohodnete pro koupi, telefon si vyresetujte do továrního nastavení. vzhledem ke skutečnosti, že tenhle mobil má ten Symbian S60, tak reset do továrního budete muset občas udělat jako tomu je u (zpěvidla laciných) telefonů se staršími verzemi Androidu.

A podívejte se, jestli není telefon kradený – koukněte se na IMEI číslo a zadejte ho do http://aplika­ce.policie.cz/pa­trani-mobily/

No a to je asi tak všechno, co mě tak napadlo, možná že si ještě na něco vzpomenu.