Denisa32

Je možné koupit si novou baterii do mobilu?

mám Samsung galaxy s3 a hodně mobil používám. Jenže se mi rychle vybíjí.mám snížený jas.vypnuty aplikace. dá se koupit nová baterie do mobilu?

  • a jestli mi tam zůstanou fotky,hudba a tak :).předem díky.

Odpovědi
Funna

kdyby ne, tak by se nejspíš baterie neprodávaly .-)
telefon nepotřebuje žádné napájení na to, aby se mu uchovali data…ve flash disku taky nemáš žádnou baterii a data si pamatuje…

lexx

Jo, ale lépe místní obchod, rádi pradí, přes zásilkový e-shop jenom v krajnosti, doprava a dobírka se blíží ceně baterie…uložaná data zůstanou v paměti, baterka jenom dodává šťávu tedy energii. Vyšší kapacita (mAh) může být, nápětí (V) musí pasovat.

www

Samozřejmě dá, viz zdroj:
Doplňuji:
Výměna baterie nijak neovlivňuje data na paměťové kartě ani v telefonu, vše ti proto zůstane.
Zkušenost

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&q=Sam­sung+galaxy+s3+ba­terie+K%C4%8D&

Janek78

Určitě v dnešní době lze dokoupit k mobilním telefonům skoro vše a baterie jsou spotřební zboží.

Při nákupu nové si jen pohlídejte nápětí (V), které se musí shodovat, jinak kapacita (mAh) by měla být stejné nebo nejlépe i větší (ne menší).

V poslední době jsou hodně rozšířené i přenosné kapesní nabíjecí Power Banky:
http://mp3nami­ru.cz/21-externi-baterie