Agikiki9

Jde do mobilu (nokia 5230) nějak nainstalovat wifi? Jak?

Nejlepší odpověď
Bedy

Bohužel tento mobil nedisponuje Wi-Fi adapterem, tak na Wi-Fi můžete zapomenout.
Ovšem pokud hledáte internet do mobilu zdarma, zkuste předplacenku od operátora Mobil.cz – nemusíte ani pravidelně dobíjet, přesto Vám internet v mobilu pořád pojede zdarma, pravda, pomalejší rychlostí, ale na nějaké Facebookaření, odeslání zprávy přes ICQ či přečtení emailu to stačí.

Pokud na Wi-Fi trváte, budete si muset koupit jiný telefon, pokud bych měl doporučit podobný mobil, tak doporučím Nokia Asha 308 či lepší Nokia Asha 311.Seženete do 2 tisíc Kč.

Další odpovědi
anonym

Levnější bude, když si koupíš jiný mobil.

brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-se-na-nokii-5230-pripojit-na-wi-fi-uz-jsem-uplne-vyrizenej-nemuzu-to-nikde-najit-prosim-pomozte

Petr70CZ

Vy si myslíte, že WI-FI nainstalujete jako program? :D