Peťulinečka

Co to znamená když má mobil Wi-fi ??

Možná budu mít novej mobil kterej má WI-fi .. co to známena ?? Co Wi-fi vlastně umožňuje ??

Nejlepší odpověď
Bedy

Wifi ti umožní se zdarma připojit na internet – nemusíš platit operátorovi.
Dnes jsou veřejné wifi sítě ve spoustě restauracích, na úřadech, letištích a jiných veřejných místech.
Pokud bydlíš v paneláku, je možné, že narazíš na souseda, který ji nemá zabezpečenou a tudíž se tam může připojit kdokoliv.
je ale možné, že pokud doma u počítače máte takovou blikající krabičku (modem/router), tak se můžeš připojit na domácí wifinu.

Kdyžtak kdybys potřebovala vědět víc nebo poradit, napiš mi do vnitřní pošty.

Další odpovědi
sevos

Bezdrátové připojení k internetu.

♥♥♥

Wi-Fi znamená internet v mobilu, který neplatíš měsíčně. Prostě se připojíš na nějaký internet pomocí Wi-fi, pak se můžeš podívat na všechno, na co se můžeš podívat na počítačích, takže určitě půjdeš na Facebook či na YouTube, nebo co tě prostě baví. Jen ti tam asi nepůjdou hry jako např.: skákačky a takové ty co potřebují šipky a myš od počítače :) Vím, že se odpovědí opakuji jako ostatní, ale doufám, že jsem alespoň trochu pomohla.. Jak tady už píše Bedy, tak u mně platí totéž- můžeš mi napsat do soukromých zpráv na rozvinutější odpověď. Ahoj :)

potížistka

bezdrátové připojení k internetu

Mrs.Jade

Můžete se pomocí něj připojit k WiFi zařízení (buď je tzv. volné a nebo musíte znát heslo) a pak tamtadadá a můžete využívat internetu a všech aplikací co by bez internetu nefungovali (facebook, youtube, twitter, skype,…). 🙂

jpau

Technoglogie, která může vést k neplodnosti (stejně jako Bluetooth, GSM, aj.), nosíš-li přístroj u svých koulí – to ale pravděpodobně nebude Tvůj případ.

cochee

Wi-fi je technologie počítačové sítě, která je realizována rádiovým propojením, samozřejmě určitým způsobem standardizovaným; na rozdíl od klasické sítě, realizované metalickými kabely. Vidím, že zhusta zdejší přispěvatelé spojují wi-fi automaticky s internetem, což je samozřejmě velmi časté, ale nikoliv závazné. Ale ano, cílem „wi-fi v mobilu“ je samozřejmě připojení na internet a nezáleží na tom, jestli internet krademe od špatně nebo vůbec nezabezpečené wi-fi sitě souseda, nebo si poskytujeme doma vlastní wi-fi signál z domácího AP, nebo užijeme hotspot v kavárně anebo přemluvíme toho souseda s dobře zabezpečenou sítí, aby nám dal přístupový klíč 🙂