marťa382

Máte někdo zkušenost s mobilem Sony Xperia tipo? Doporučili byste?

Dobrý den, vybírám si mobil a narazila jsem na tento: Sony Xperia tipo. Máte s ním někdo zkušenosti, popř. jaký jiný mobil byste mi mohli doporučit? Asi hlavní požadavek je dotykový displej a wi-fi. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Dobrý den, no není to špatný telefon ale koukl bych po něčem lepším. Tenhle telefon nemá zrovna velké rozlišení, internet a obrázky se tam nebudou prohlížet zrovna nejlíp. Foťák taky nic moc.

Prakticky za stejnou cenu koupíte vybavenější a výkonnější mobil, můžu doporučit například telefon Nokia Lumia 710. Má větší displej, s více barvami a větším rozlišením, lepší foťák a rychlejší procesor. Nevýhodou může být to, že telefon nemá slot na paměťovku, takže se budete muset uspokojit s 8GB vnitřní paměti (osobně si myslím, že to většině lidem bude stačit).
Určitou kompenzací může být Vaše osobní internetové úložiště Skydrive o velikosti 25GB, které máte zdarma.

Výhodou může být i to, že pro operační systém Windows Phone (zatím) neexistují viry a v oficiálním obchodě (zatím) nenarazíte na falešné škodlivé aplikace, které se například vydávají za pokračování hry Angry Birds či spořiče baterky, jako tomu je u Androidu a oficiálního obchodu Google Play (dříve Android Market). Takže teleofn s Windows Phone si nemusíte brzdit antivirovým programem. Ale to je spíš tak na okraj.

Zdroj: http://mobil.id­nes.cz/viry-utoci-google-android-je-nejmene-bezpecny-operacni-system-pbc-/mob_tech.aspx?c=A110824­_021955_mob_tech_ram

Další odpovědi
DaiWoman

Sony Xperia, je velmi dobrý sama ho mám ale nemá na začátku :poznámky, záznamník a špatně ovladatelná hlasitost ale ta se dá nastavit

Lilix

Mám ho,a nestěžuji si.Jediný problém bych viděla v tom,jak už tu bylo řečeno,že nemá poznámky a diktafon.Ale to se dá stáhnout jako aplikace.Jinak je fajn :).