Miisa

Plná systémová paměť u mobilu

Mám Samsung Galaxy Y a neustále se mi zobrazuje, že mám plnou systémovou paměť, přitom jsem už téměř všechny aplikace smazala. Dříve jsem jich v mobilu měla daleko víc a problémy nebyly. Nyní mám v mobilu jen PicsArt, Antivirus, Shazam a pár aplikací do 50 kb, ale není jich moc. Dále také aplikace přednastavené, které nejdou smazat. Poradí mi někdo co mám dělat? Už ani nevím, co mám mazat…

Nejlepší odpověď
Bedy

PicsArt, Antivirus, Shazam a těch pár aplikací do 50 kb odinsatlujte a nainstalujte na paměťovku. Zkuste taky promazat zprávy a podobné…
Nebo vyresetujte telefon do továrního nastavení, ono levný telefon s Androidem si snadno a rychle zanesete (například i po odinstalaci zůstane kdejakej bordel po aplikaci v telefonu). Takže teleofn vypněte, pak zmáčkněte a držte současně středové tlačítko, tlačítka zvýšení hlasitosti a zapnutí telefonu a počkejte nějakých 5–10 sekund, než se objeví obrazovka s dotazem, zda-li obnovit tovární nastavení telefonu. Tam zvolte wipe data a wipe reset, čímž se celý telefon vymaže a vyresetuje do továrního nastavení po koupi. Přijdete o vše, co máte v teleofnu uložené, včetně zpráv a kontaktů (nemáte-li nastaveno ukládání na SIM kartu). Po provedení tohoto úkonu se teleofn vypne a vy si ho pak znovu zapněte.
toto děláte na vlastní nebezpečení (ale prakticky žádné nehrozí, není to nic extra náročného).

Takhle ten reset je nutné u spousty telefonů s Androidem nebo Symbianem dělat čas od času – u telefonů s jiným systémem nebo bez systému toto prakticky není nutné dělat.

Další odpovědi
huxa

také se mi to stává se daleko slabším mobilem (u internetu mívá často tento problém. Označil bych to za vadu samsungu