Ella

Jak zablokovat určité číslo na telefonu?

Dneska mě celé ráno otravuje nějaký partner T-mobilu, volali 5× během půl hodiny, kdyby mě vzbudili, tak jsem fakt °°°, takhle jsem si to akorát vygooglila a zjistila co jsou to za šmejdy…

Víte, jestli na mobilu Nokia 5230 jde nějak zablokovat jedno číslo? Koukala jsem do nastavení volání, ale nacházím jen zablokování hovorů v zahraničí apod…

Díky
Doplňuji:
briketka10 a Beer: nemyslím, že je zrovna nejrozumější volat na operátora, aby mi pomohl zablokovat číslo na jejich „výhodné nabídky“ :)

jinak všem díky, vyzkouším :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Mám Samsung a tam jde nastavit automatické odmítnutí,tak zkus ikony v tomto pořadí – nastavení – volat – všechny hovory – automaticky odmítnout – seznam odmítnutí – telefonní čísla /a tam si to číslo zadáš/.
Ale voni ti šmejdi klidně zavolají z čísla jinýho!

Další odpovědi
briketka10

zavolej si na svého operátora, ten ti poradí :)
Doplňuji:
já mám operátory vyzkoušené a vždy mi vyjdou vstříc..

beer

Zablokovat jediné číslo mobil neumí. Informuj o tom operátora, ten blokaci zvládne.

iceT

Zkus do menu-přijaté hovory-vyber ten hovor co chceš blokovat-volby-a projeď možnosti,teoreticky by tam mělo být přidat k blokovaným,tak vyber přidat.
Snad to zafunguje,nevím jestli to menu telefonu podporuje.

Bedy

Nokia 5230 má operační systém Symbian. Zkuste se podívat v mobilu na http://store.o­vi.mobi a zkuste si tam najít nějakou apliakci na blokování čísel, například Callblocker.