Jaká je nejlepší aplikace na blokování čísel?

Jak jsem již zmínil, přítelkyni obtěžují telefonní čísla a potřeboval bych aplikaci, která je zablokuje. Kterou byste doporučili jakou nejlepší? Volají i píšou po každé z jiného čísla a to je už spam.
Našel jsem aplikaci „Nevolejte“, tak snad postačí.

Pro nechápající: Jsme zase spolu. Přítelkyně mě o to požádala, abych to začal řešit. Vaše nejapné poznámky mě nezajímají, zajímá mě teď situace o kterou mě sama požádala.

Já vím, kde je pravda. Takže mě vaše názory nesundají k zemi. Já s ní prostě jsem 😉

Nejlepší odpověď
dubraro

Nevolejte.cz je dobrá aplikace. Zablokovat konkrétní čísla obvykle umí telefon sám o sobě.

Další odpovědi
mosoj

Přeji ti to. Nicméně naše názory ti neublíží. O dalším se dá pochybovat.

Mám v kontaktech tlačítko „zablokovat“ u každého kontaktu " .