Zablokování konkrétního čísla na sim

Dobrý den, mám takový problém a nevím celkem co s tím..Volám celkem pravidelne z T-mobile na Vodafone a samozřejmě i posílám sms.Problém tkví v tom že už poněkolikáté se mi na sim karte zablokuje jedno a to samé telefonní číslo a nejde na něj odesílat sms…Zavolat lze.U operátora vždy zjistím,že mám v systému toto číslo z nějakého důvodu zablokované,tak dojde k změně sériového čísla sim karty ale problém se po pár dnech opakuje.Co s tím..?Není možné aby mi to číslo nakonec blokoval schválně?Bývalý pracuje u T-mobile,je opravdu tak jednoduché toto zařídit??

Odpovědi
Tombik

Záleží, v jaké pozici je váš „bývalý“. Pokud by byl na vyšší pozici tak je to samozřejmě možné. Ovšem pokud to nedělá on, tak je chyba v serverech. Pak je tento problém řešit všemi možnými způsoby (mail, dopis, osobní kontakt).

bartt13

souhlasím