Kelt

Jak to, že se mi zablokoval telefon?

Protože nefungoval služební telefon ST, zkoušel jsem použít svou SIM kartu K1 v tom ST a SIM kartu ze služebního telefonu K 2 v mém telefonu TM . ST byl v pořádku, ale ukazovalo to, že K1 je neplatná. Když jsem vrátil K2 do TM, tak mi to ukázalo, že jsou všechny sítě nedostupné, dokonce operátor. Nějakým restartováním, se mi podařilo TM zprovoznit, ale zajímá mne, jak je to možné? Děkuji.

Odpovědi
Smack

Zablokování i odblokování je jednoduché, stačí zajít na nejbližší prodejnu operátorů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Příliš moc nejasných zkratek a nadbytečných informací, přitom chybí to hlavní: je tedy problém s telefonu nebo kartě (tzn. funguje karta v jiném telefonu)? Nebyla prostě jen karta špatně vložena ? Je karta chráněna PIN? Byl jste vyzván ke vložení PIN?

MichaelOffic

Pepa25 nejlepší odpověď..