Kuliočková

Co dělat se zablokovaným telefonem?

Co mám dělat, když se mi přesáhl počet nesprávných „gest“ a telefon se mi zablokoval, že jediný způsob, jak se dostat dovnitř, je, že napíšu heslo k účtu gmail (na heslo si nevzpomenu a i když jsem ho přes počítač resetovala, nejde to)? Dá se to nějak obejít? Děkuju.)

Odpovědi
anonym

Se divím, po asi pěti nesprávných gest je pauza asi 30 sekund a potom můžeš zase zadat gesto. Jinak zkus obnovení hesla https://www.go­ogle.com/accou­nts/recovery?hl=cs&ar­d=AHwGkRnIPcvNrmNmRS3I­Gicp8O25zXMo-_ZQW3SLvOY126p3Le­E9Xd1srgd4uRbN30kBUW­Z1oHy3pfwAUhnbpz59LFij­hzzzTnCKxdhhXlCMwtsK7O­jypUKmciCZix_l1i­OHHf379AGA4Y6Xw3MDaR­_AJsLT0wrEPQ&ser­vice=mail
Doplňuji:
mowla, nabádáš ke ztrátě dat a zrušení veškerého softu a nastavení. Vracení do továrního nastavení. Špatně radíš.

anonym

Dá se to obejít – tzv. resetem do Factory Setting – vymažeš všechna data a telefon je ´jako nový´… Předem je – obvykle, doporučováno vyndat datovou kartu i SIM.
Každopádně – nenapsala´s typ telefonu, tak si na netu přesný návod najdi.
😉