suffik

Zablokovaná simkarta

Dobrý den, mám operátora T-Mobile a stal se mi takový problém, že mám zablokovanou SIM, přesněji to píše na displeji mobilu „Nektivní karta SIM“ tímto pádem se mně nikdo nedovolá,nemůžu poslat SMS ani nemůžu volat, když chci někomu zavolat tak mi se ozve automat se slovy „Váš kredit vypršel XX dne“, možný problém je i na mé straně, protože jsem nedobíjel po dobu asi 6 měsíců kredit, a proto se chci Vás zeptat jestli po dobití kreditu se SIM karta aktivuje nebo bude stále zablokována.

Nejlepší odpověď
NemamSlov

nie musis zajst do T-mobilu a oni ti simku znova aktivuju

Další odpovědi
pl4toon

Dá se znovu aktivovat i přes operátora. Zavolej jim pokud možno z té sim na jejich infolinku a nech si spojit operátorku, ta tvůj požadavek vyřídí. Opětovná aktivace by měla být tuším do 24 hodin.