Avatar uživatele
krum

Problém s T-mobile

Dobrý den, mám problém s T-mobile, konkrétně s internetem v mobilu. Dennodenně mi chodí sms s textem: Dobry den, Vas telefon se prave pripojil na internet, proto jsme vam zapnuli datovy balicek, se kterym surfujete cely den az do -nějaké datum a čas- jen za 24 Kc. Muzete tak bez obav z vysokeho uctu kontrolovat e-maily, facebooky. k dispozici mate 25 mb…
Jde o to, že platím i za to, když se připojím na wifi u sebe doma. Než začaly chodit tyto zprávy, tak jsem se normálně připojila zdarma všude tam, kde znám heslo na wifi. Nedá se to nějak vypnout?

Zajímavá 0 před 4096 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Tak to je problém v nastavení mobilu. T-Mobile to neodstraní, případně můžeš požádat operátora o radu a oni ti už pomůžou. Proč se s takovými otázkami neobracíte přímo na zdroj?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
♥♥♥

Zavolej na bezplatnou linku: 4603
Sice než tě s operátorem spojí zdarma namačkáš hodně čísel, ale nakonec se stejně spojíte! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Zřejhmě se chce mobil aktualizovat a tak se připojuje na internet – bylo by fajn nastavit, aby využíval primárně wifinu.
Jinak Vám doporučím skočit do zančkové prodejny operátora a tam si požádat o blokování (zakázání) paketových dat – tedy mobilního připojení. Nebo si to můžete i sama nastavit v mobilu – ale nevím, co máte za mobil, a proto Vám nemohu přesně poradit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Teď jsem zjišťoval na 4603 jak doporučuje ♥♥♥
Je to automatizovaná linka bezplatná.

Jinak připojování mobilu do internetu (a s tím související 24kč poplatky) se dá vypnout třeba podle návodu tady: http://ceskefo­rum.com/viewto­pic.php?f=81&t=­4517&p=10657#p10657

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek