krum

Problém s T-mobile

Dobrý den, mám problém s T-mobile, konkrétně s internetem v mobilu. Dennodenně mi chodí sms s textem: Dobry den, Vas telefon se prave pripojil na internet, proto jsme vam zapnuli datovy balicek, se kterym surfujete cely den az do -nějaké datum a čas- jen za 24 Kc. Muzete tak bez obav z vysokeho uctu kontrolovat e-maily, facebooky. k dispozici mate 25 mb…
Jde o to, že platím i za to, když se připojím na wifi u sebe doma. Než začaly chodit tyto zprávy, tak jsem se normálně připojila zdarma všude tam, kde znám heslo na wifi. Nedá se to nějak vypnout?

Odpovědi
Mapel

Tak to je problém v nastavení mobilu. T-Mobile to neodstraní, případně můžeš požádat operátora o radu a oni ti už pomůžou. Proč se s takovými otázkami neobracíte přímo na zdroj?

♥♥♥

Zavolej na bezplatnou linku: 4603
Sice než tě s operátorem spojí zdarma namačkáš hodně čísel, ale nakonec se stejně spojíte! :)

Bedy

Zřejhmě se chce mobil aktualizovat a tak se připojuje na internet – bylo by fajn nastavit, aby využíval primárně wifinu.
Jinak Vám doporučím skočit do zančkové prodejny operátora a tam si požádat o blokování (zakázání) paketových dat – tedy mobilního připojení. Nebo si to můžete i sama nastavit v mobilu – ale nevím, co máte za mobil, a proto Vám nemohu přesně poradit.

postcd

Teď jsem zjišťoval na 4603 jak doporučuje ♥♥♥
Je to automatizovaná linka bezplatná.

Jinak připojování mobilu do internetu (a s tím související 24kč poplatky) se dá vypnout třeba podle návodu tady: http://ceskefo­rum.com/viewto­pic.php?f=81&t=­4517&p=10657#p10657