jahudka_vlm

Telefon Iphone 3GS od Applu, je treba specialni sim karta? Kolik se za ni plati?Děkuji

Nejlepší odpověď
confiG

Není, vkládá se normalní velikost SIM karty. MicroSIM se používá až v iPhone 4, 4S a iPad 1 a 2. Jinak ta jde udělat doma „na koleni“ viz odkaz. Případně zkusit zajít do jakékoliv prodejny T-Mobile a s úsměvem poprosit o vystřižení ze stavající karty (na každé pobočce mají specialní nůžky), eventuelně požádat operátora o novou MicroSIM kartu, každý zákazník má tuším jednou za rok nárok na bezplatnou výměnu SIM karty viz níže. Nicméně po vystřižení vám zůstane i původní rámeček, který lze případně použít jako adaptér, kdyby byla potřeba SIM karty standartní velikosti.
http://mobil.id­nes.cz/micro-sim-si-doma-delat-nemusite-operatori-vam-ji-daji-zdarma-pr4-/mob_operatori­.aspx?c=A100823­_142208_mob_o­peratori_apo

Zdroj: http://www.ip­honetips.cz/ap­ple-novinky/iphone-apple-novinky/navod-jak-vytvorit-microsim-kartu-z-obycejne-sim-karty/

Další odpovědi
ondra07

Ne, můžeš mít normální SIM. Ale nevím jestli to víte, ale chtěl bych Vás upozornit na jednu věc. Taky jsem vlastnil Iphone a vydržel mi asi 1 hodinu.Dejte pozor na to, že když ho připojíte k počítači, tak pomocí programu iTunes do něj vkládáte hudbu…
A je tam jedno políčko „aktualizovat firmware“ nebo tak něco. Tak na to neklikejte, jinak se Vám totálně zablokuje celý mobil… Vlastní zkušenost, je o tom i na netu napsáno, ale pozdě jsem to zjistil. :) Snad Vám to pomůže někdy