mojitek

telefon- kontakty..nelze volat

Ahoj všem ,mám Sony Tipo(Android) .Asi jsem si v telefonu něco přenastavil,ale nevím o tom..prostě když si najedu v kontaktech na kterýkoliv kontakt,tak se mi nerozbalí číslo a tudíž ani nejde na kontakt volat.Ale když mi někdo z kontaktů volá,tak se ukáže kdo to je,včetně čísla.Neví někdo co je špatně?Předtím to normálně frčelo a nebyl problém.Díky předem za rady

Odpovědi
anonym

Nemáš zablokované odchozí volání?

rebel1953

Zkus vytáhnout simku i kartu a zresetuj,Nastavení se vtátí,ale vymažeš vše z mobilu..

mojitek

blokovaný asi ne.Když kliknu na -seznam volání- a kliknu na jednoho z volajících který je v mym adresáři tak to normálně jde volat.Jen se nerozbalí kontakty v uložených konatkech-tam jen můžu zjistit číslo -možnosti-upravit před číslo voláním nebo upravit kontakt-tak jde zjistit číslo(to si zapíšu na papírek a vytočím),ale přímým kliknutím na kontakt a volat nejde.Nesouvisí to třeba se zálohou kontaktů atd??