quentos

Proč mi dnes nechutná pivo?

Oblíbená značka, oblíbená stupňovitost. Kde by mohl být problém? Že by ještě působil včerejší úplněk?

Nejlepší odpověď
Kepler

To nic, to se stává i mně. Úplněk za to nemůže. Jediné, co můžu poradit: dej si vodku s džusem!

Další odpovědi
jirkajirka

Jak přestane chutnat pivo a cigareta tak to se blíží Tvůj konec.

mosoj

Nedostatek sexu.

marci1

Kdo ví. Ale jak říkal Július Satinský: „Není kumšt pít, když ti chutná, ale když ti nechutná – tehdy je třeba překonat ten odpor…“ 🙂

zjentek

To už tak prostě bývá, každej den není posvícení, jak se říká. Někdy jsou taky Velikonoce.

Třeba seš jenom přechlastanej, tak jako já… z toho nevěš hlavu, dej se Vincentku a zejtra splávek normálně potáhne, uvidíš!

Malvína

Například špinavé trubky.

Rokio

Možná to bude kvůli tomu, že danou značku piješ příliš často.

jáára

Protože včera chutnalo?

Hungalabunga

Změnit značku.

anonym

z toho si nic nedělej mě nechutná většinou (s výjimkou parných letních dní), ale dělám že jo protože je to v ČR holt národní povinnost 🙂 a za postoj „chutná to jak výplach z hojzlu s křenem“ by vás tu ukřižovali .-)