Zlatý

Stíháte si ráno po sobě umýt hrnek od kávy, než odejdete do práce či do školy?

Já obvykle ne, kafe piju do poslední chvíle, než opravdu musím vyrazit. Umývám ho buď při příchodu v poledne na přestávku, nebo leckdy až odpoledne po práci. Můj rekord je devět večer :{D> to jsem byl v práci až do večera a hrnek po ranní kávě holt zůstal tam, kde byl. Ovšem to ještě nic není oproti někdejšímu spolubydlícímu na koleji v prváku VŠ: ten často odjel domů, nechav po sobě neumytej hrnek, no a ten lógr mu tam mezitím ztvrd. A takhle třeba o zkouškovém tam ten ztvrdlej lógr zůstal třeba tejden nebo i dýl :{D>

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když jsem ještě chodil do práce, ráno jsem nestíhal nic a kafe jsem si dal až v práci. Hrnek jsem umýval hned. Teď když jsem v důchodu, tak jsem neskutečně zlenivěl a hrnek umývám až společně s ostatním nádobím. Dávám si hodně mléka, a tak se mi někdy podaří následovat Pasteura. Lógr s mlékem je fakt kvalitní živná kultura :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Já to spíš nestíhám odpoledne, než odejdu z práce. Páteční lógr v pondělí ráno mě příliš nerozhází. Stačí nechat minutku odmočit a jde dolů lehce.

Zlatý

Někdy stíhám, někdy ne, ale v obou případech stříknu do hrnku trošku vody, logr "rozhýbu" a vyliju do záchodu, aby se mi neusazoval v sifonu ve dřezu. Pak teda ten hrnek umyju nebo neumyju :-)

Zlatý

Piji čaj a hrnek umývám vždy. Je to zvyk.

asi bych to stihl, ale hrnek dám do myčky. logr po týdnu chytá plíseň, ale u mě v hrnku ne, max. v přihrádce kávovaru, kam se se po překapání ukládá.

Zlatý

Před odchodem do práce kávu nestíhám. Dávám si ji až na pracovišti (pochopitelně ještě před začátkem prac. doby). Nepiju z hrnku, nýbrž z duritky a tu si poctivě umývám.

Ráno piju spíš čaj, abych si šetřil zažívání. Dám pak hrnek do myčky nebo nechám ve dřezu. V práci jsem si zvyknul si kafe kupovat z automatu a není vůbec špatné! Moccacino je super, jen si jej dávám bez cukru a sladím jej pak svou sukralózou přes Candys umělé sladidlo. Můžu si to pak udělat sladké jak cecek a krevní cukr se mi ani nehne a kofein dodá energie dost i bez cukru.

Stříbrný

Po kávě ne, hrnek po ranním čaji po sobě stihnu umýt téměř vždy :)

Stříbrný

Hned ráno ne, ale jakožto paní domu to stejně musím udělat já, i když o něco později :)

Ráno stíhám kávu a někdy i dvě, hrnek většinou v pohodě stihnu umýt, někdy na poslední chvíli. Ale já stávám velice brzy, začínám třeba na 08:00 a vstávám v 05:00.

Diskuze k otázce

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

• Vložena před 1196 dny
Zlatý

quentos

Nahlášeno. A zopakuj si rozdíl mezi "hold" a "holt". Jestli mi chceš vzdát hold, tak to je pěkné .{)>

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

• Vložena před 1196 dny
Zlatý

quentos

Seznam.cz: Urputně si opravovat správnou verzi zpět na špatnou, tomu říkám narcismus.

Zlatý

quentos

Kepler: bezva :{D> palce došly, tak až zítra.

anonym

Nejen palce došly, ale i argumenty.

Zlatý

quentos

Nedošly, jen mi nestojí za to hádat se s blbcem.

Zlatý

Kepler

No, za to bych palce nečekal, jen doufám že kvůli tomu nebude nikdo telefonovat do záchodu...:-)

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý Drap 1225
Zlatý annas 1116
Zlatý hanulka11 985
Zlatý marci1 704
Zlatý Kepler 695
Zlatý iceT 553
Zlatý gecco 490
Zlatý briketka10 479
Zlatý quentos 455
Zlatý mosoj 406

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.