Avatar uživatele
quentos

Stíháte si ráno po sobě umýt hrnek od kávy, než odejdete do práce či do školy?

Já obvykle ne, kafe piju do poslední chvíle, než opravdu musím vyrazit. Umývám ho buď při příchodu v poledne na přestávku, nebo leckdy až odpoledne po práci. Můj rekord je devět večer :{D> to jsem byl v práci až do večera a hrnek po ranní kávě holt zůstal tam, kde byl. Ovšem to ještě nic není oproti někdejšímu spolubydlícímu na koleji v prváku VŠ: ten často odjel domů, nechav po sobě neumytej hrnek, no a ten lógr mu tam mezitím ztvrd. A takhle třeba o zkouškovém tam ten ztvrdlej lógr zůstal třeba tejden nebo i dýl :{D>

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, zeta, Drap, Lamalam, anonym, Malina55 před 2813 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Když jsem ještě chodil do práce, ráno jsem nestíhal nic a kafe jsem si dal až v práci. Hrnek jsem umýval hned. Teď když jsem v důchodu, tak jsem neskutečně zlenivěl a hrnek umývám až společně s ostatním nádobím. Dávám si hodně mléka, a tak se mi někdy podaří následovat Pasteura. Lógr s mlékem je fakt kvalitní živná kultura 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Piji čaj a hrnek umývám vždy. Je to zvyk.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Před odchodem do práce kávu nestíhám. Dávám si ji až na pracovišti (pochopitelně ještě před začátkem prac. doby). Nepiju z hrnku, nýbrž z duritky a tu si poctivě umývám.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já to spíš nestíhám odpoledne, než odejdu z práce. Páteční lógr v pondělí ráno mě příliš nerozhází. Stačí nechat minutku odmočit a jde dolů lehce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Někdy stíhám, někdy ne, ale v obou případech stříknu do hrnku trošku vody, logr „rozhýbu“ a vyliju do záchodu, aby se mi neusazoval v sifonu ve dřezu. Pak teda ten hrnek umyju nebo neumyju 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

asi bych to stihl, ale hrnek dám do myčky. logr po týdnu chytá plíseň, ale u mě v hrnku ne, max. v přihrádce kávovaru, kam se se po překapání ukládá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ráno piju spíš čaj, abych si šetřil zažívání. Dám pak hrnek do myčky nebo nechám ve dřezu. V práci jsem si zvyknul si kafe kupovat z automatu a není vůbec špatné! Moccacino je super, jen si jej dávám bez cukru a sladím jej pak svou sukralózou přes Candys umělé sladidlo. Můžu si to pak udělat sladké jak cecek a krevní cukr se mi ani nehne a kofein dodá energie dost i bez cukru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Po kávě ne, hrnek po ranním čaji po sobě stihnu umýt téměř vždy :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Hned ráno ne, ale jakožto paní domu to stejně musím udělat já, i když o něco později :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kaja95

Ráno stíhám kávu a někdy i dvě, hrnek většinou v pohodě stihnu umýt, někdy na poslední chvíli. Ale já stávám velice brzy, začínám třeba na 08:00 a vstávám v 05:00.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Odlozim do myčky. Ta si s tím časem poradi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Nahlášeno. A zopakuj si rozdíl mezi „hold“ a „holt“. Jestli mi chceš vzdát hold, tak to je pěkné .{)>

před 2812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Seznam.cz: Urputně si opravovat správnou verzi zpět na špatnou, tomu říkám narcismus.

před 2816 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Kepler: bezva :{D> palce došly, tak až zítra.

před 2817 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nejen palce došly, ale i argumenty.

před 2810 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Nedošly, jen mi nestojí za to hádat se s blbcem.

před 2810 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No, za to bych palce nečekal, jen doufám že kvůli tomu nebude nikdo telefonovat do záchodu…:-)

před 2817 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek