ReHu

Nikdo jste nezmínil Jadel nebo korbáče. Nejlépe uzené. Jsem barbar, nebo k vínku nikomu nechutnají?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pokud-pijete-doma-obcas-vino-a-pokud-mate-k-vinu-radi-syr-ktery-patri-mezi-oblibeny

Nejlepší odpověď
gecco

Připadají mi k vínu příliš slané (zejména Jadel), tyhle jsou (podle mne) vynikající k pivu…
😉

Další odpovědi
Lamalam

K vínu mám raději plísňové sýry.

Malá poznámka ke korbáčikům: jsem vedoucím diplomky o výskytu koliformních bakterií v mlékarenských výrobcích. Z 19 vzorků tohoto sýra bylo 12 pozitivních. Dobrou chuť.

anonym

Teď mají ve slevě „tuzemák“ a tam je alkohol též.

Jinak sýrové chipsy s olivama můžu i bez chlastu.

chachar1922

Jadel je na mě moc slaný, ale korbačíky můžu taky :)

Pro Lamalam: Dneska co si člověk nevypěstuje sám, tak ve všem něco je škodlivého.

BANAN93

Korbáče znám, občas si je koupim klidně samotné, ale Jadel neznám, asi jinej kraj :D

pucipuci

Asi proto, že jsou drahé. Alespoň pro mě. Jo když stál korbáčik korunu, to byly jiné časy a také jiná chuť. Ale to jsem zase ještě nemohl pít alkohol.

ReHu

Lamalam, gecco. Jste limitovaný.
Bod hned zítra časně zrána 😁

gecco

Ty taky…
😉

Lamalam

Jak limitovaný? To jsem podle tebe omezená? Žádný zítra časně ráno, hezky počkáš na půlnoc a nasolíš to tam.

ReHu

Vždyť jsem psala časně zrána 🙂.
Chodím spát mezi 1. a 3. ranní 🙂

anonym

Pro mě perlíte dnes též a vím, že můžu jednotlivci udělit max. 5 bodů za odpověď a 5 bodů za otázku.

ReHu

No.....a gecco toho hodně ví a ten dotaz, jak to je možný je fuč.
Že by ji smáznul nějakej žárlivec? 🙂 🙂

gecco

Spíš Admin…
Dotazy uživatelům mají být prováděny VP…
😉

ReHu

No jo. Ale neptal se tazatel n názor ostatních uživatelů na tebe?

Lamalam

Je to normální. Na téma Jugar tady padlo několik otázek a nevydržely.

ReHu

No.....a já chtěla vědět, co bylo tou poslední kapkou a nevím 🙂