Nendak

Jaké Vám nejvíce chutná pivo?

Za mě Svijany a Plzeň. 🙂

Nejlepší odpověď
brillant

Velkopopovický Kozel a Plzeň.

Další odpovědi
quentos

Krakonoš… v těsném závěsu pak Staropramen Granát a ty dvě Vámi jmenované jsou u mě hned po nich :{)>

Funna

točené…

anonym

U mě zásadně plzeňský prazdroj 12tka.

gecco

Se Svijany souhlasím…
Pak – aniž bych definoval pořadí (takže abecedně – a z českých) – Bernard, Budvar, Pilsner, Samson…
Ale piju i leckterá jiná…
😉

marci1

Taky točené : Plzeň, Svijany … atd. 🙂

RyuzakiKate

No náš trutnovskej Krákora, za ním je Kozel a pak Svijany.

anonym

To následující.

Jinak Budvar je jedno z nejlepších na českém, ale i zahraničním trhu. Plzeňská 12-tka byla dobrá do doku 1989!

Luxx

Radegast
když už si teda jednou za pár měsíců dám pivo, tak jedině Radka :)

ReHu

Nejsem pivař/ka, tak když už si dám, tak 12°. A dávám si malé. Raději víc malých než méně velkých 🙂.
Když mají, tak Plzeň.
V závěsu Kozel a Staropramen.

Emefej

Nemohu porovnávat, posledních 30 let jsem v ČR nic jiného než točenou Plzeň nepil. Možná jsou lepší piva, ale mě to takhle vyhovuje.

Drap

Za mně žádné

klumprt

Plzeň u mě vede, ale protože je trochu dražší, častěji piju Kozla 11, hlavně co se týče točených. Zjistil jsem, že mi vyhovuje Francinova jedenáctka z Nymburka, která v mívá občas v akci bezkonkurenční cenu.
Budvar a podobná sladší piva moc nemusím. Ale např.na návštěvě ho přijmu, ani nepípnu 🙂

sesednizkola

Nejraději a nejčastěji si dávám Bráník v lahvi nebo plechu- je nejlevnější a nejlepší, ovšem točený moc nemusím, to spíš jedenáctku. Dále ovšem nemůžu říct, které pivo mám radši. Hodně moc rad mám Primus, Gambrinus v hospodě U koziček na Velké Ohradě, jen vetsinou v lepsich hospodach Plzeň točenou, je na ni hodne co zkazit, nebo plech (v lahvi fujtajksl ), Budíček v plechu, to pivko od Tří sester je luxusní, Fénix s pomerančem…vlas­tne mi chutna vetsina piv :) za to nemam rád Ambrosius, Zlatopramen, Měšťan, Pardál echt (11ka je dobrá) a nemam rad všechny radlery. Výjmečně odporný pivo měli, nebo jeste mozna maj, ve Zlatym stromu na Praze 1. Točili tam jinak dobrej Staropramen akorat to pivn chutnalo jako kdyby do nej nasypali vajgly . Tu odpornou pachut do dnes pamatuji a uz je to par let :D

Kura

Budvar.
Bernard.
Samson.
Plzeň je humus, je to přežitek.
Svijany jsou stejný patok jako Brno.

da ny

Plzeň, Gambrinus, Svijany, Kozel ;)
Nechutná mi Budvar (kroužek) :(

Lamalam

Mám ráda hořká piva, takže za mě jsou to Krušovice a Plzeň. Nemusím sladkosti typu Buvar.

Vroudenspil

V+ a Astra

MirKop

Ač mi je 14, pivo ochutnávám a nejlepší byl ježek…