dust8

Jak vám chutná/nechutná pivo Samson?

Nejlepší odpověď
elkon

Pro mě existuje jen jedno pivo, Pilsner Urquell, jinými slovy Prazdroj 12.

Další odpovědi
Emefej

Mnoho let jsem to už neokusil, ale dříve mi moc nechutnalo. Bylo na mě zbytečně sladké.

quentos

Už jsem ho dlouho neměl, ale jinak stejná zkušenost jako Emefej.

da ny

Nikdy mi nechutnal Budějovický Budvar, Budvar Kroužek a Samson už vůbec ne.
Chutná mi jen Plzeň, i Gambrinus a nyní, světlý Birell nealko (také Prazdroj). :D.

kazimakoner

Chutná mi a doporučuji ho

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jáára

Samson je v pohodě, když na něj narazím, tak ho beru. Mají jinou vodu než Budvar. Chutná mi.