ReHu

Když jsme u toho piva, které vám chutná a naopak nechutná?

Nejlepší odpověď
ten který je

Poslední dobou mi nějak nechutná.Už jsem se zde někdy o tom zminoval že je to natlakovaný atd.Dříve mi chutnalo černé pivo 12 stupnové.

Další odpovědi
dagry

Tak když už si dám pivo, tak jedině točené, lahváče mi nechutnají žádné. A protože se u nás ponejvíc točí Holba tak jedině 12 st. Pak mi ještě docela chutná Starobrno a Staropramen, Kozel. Nechutná mi Litovel.
A pak, že nepiju pivo, že ? Haháá

quentos

jsem spíš na silná a hořká; nejvíc fandím domácímu Krakonoši, v těsném závěsu pak je u mě Staropramen Granát, Kelt a plzeň.
Nemusím „vodnatá“ a sladká – světlý Kozel, Hostan, ale ani Radegast.

salsa verde

nejvíc mi chutná to které mi někdo zaplatí a co se týče značky tak plzeň 12

iceT

Pokud to fakt neni nejaky patok,tak jakekoli tocene,pokud

  • je dobre natocene
  • ma spravnou teplotu
  • jsou ciste trubky

plzen 12 nema chybu,šerak 11,gambrinus.
V Anglii jsem ochutnala Quinnes,ale moc mi nechutnal.

mosoj

Zajímavá otázka ?
Samozřejmě výběr je většinou ze svého okolí.
Pravdou je, že kvalita piva se ani ne tak zhoršila jako silně až neúnosně kolísá.
Podotýkám nejsem pivař a pivo jsem vždy pil jenom na žízeň. Jakmile žízeň uhasím
pivo mně přestane chutnat. Chuťově mám raději pivo hořce nasládlé.

Piva která mi v životě nejvíc chutnala.
Historický sled.

  1. budějovický Samson 10
  2. strakonický Nektar 11
  3. plzeňský Gambrinus 10
  4. plzeňský Prazdroj 12
  5. Kozel 11 nebo 12 zelený nebo zlatý přebal

A nyní světe div se, jsem objevil v Lidlu
nealkoholické pivo DEEP. Je to pivo vyráběné pivovarem Platan v Protivíně specielně pro obchodní řetězec LIDL.

  1. stojí 4,90 Kč ( nyní v akci 3,50)
  2. nemusím se starat o to kdy pojedu autem

a hlavně !! nejlepší pivo jaké jsem kdy pil. Alespoň pro moje chuťové buňky, ale chodí mi na něj i žena.

2.

rybíz

Poslední rok téměř nepiju. Skoro se dá říct, že jsem abstinent. Ovšem podle mne je nejlepší pivo Staropramen, Pilsner Urquel, Primus,Krušovice, Gambrinus a Radegast. Nejhorší Královéhradecké, Velkopopovický kozel, Vyškovské a Starobrno.