Rokio

Která je vaše oblíbená značka piva?

Nejlepší odpověď
quentos

Krakonoš (jsem tak trochu trutnovský patriot). Při odpovídání momentálně jeden piju (mix jedenáctky a čtrnáctky)

Další odpovědi
elkon

Pro mě, jako správného patriota, existuje jen jedno pivo, to pravé, světové. Pilsner Urquell. Jinými slovy Prazdroj 12. Kdo je zvyklý na nějaké patoky, ten si na něj těžko zvyká. V nouzi, když není k dispozici, tak Radegast 10. Také se stáčí v Plzni.

Kepler

Gambrinus a Zubr desítky. Nemám rád příliš hořká piva typu Radegast.

jáára

Zichovec; Matuška; Kanec; Kounice; Mordýř… Vyber si.

RyuzakiKate

Z českých Zichovec, Crazy Clown, Mordýř, Krkonošský Medvěd, Raven. Ze zahraničních hlavně belgické, pivovar Huyghe mě ještě ničím nezklamal.

Kelt

Beru to, co je, když si chci dát pivo. V každém kraji je to jiné.

Drap

Nemám oblíbenou značku piva. Buď mně chutná, nebo nechutná.

Malvína

Radegast 12. Na osvěžení Hoegaarden ochucené. Občas Kozel 10. Pivo už moc nepiji, výjimečně. Nesnáším Plzeň.

Jana5678

Dobrý den, moje oblíbená značka piva jsou super Svijany. Líbí se mi jejich široká nabídka chutí, a navíc mám ráda příběh a tradici, která stojí za touhle značkou. Manžel nedávno koupil výčepní zařízení na internetových stránkách https://obchod.svet-piva.cz/, a teď čepuje pivo na naší chatě pro naše kamarády. Nic nechutná lépe než čerstvě natočené pivo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Kepler – Radegast 10, není hořké pivo. Přesto ho piju, jako alternativu k Prazdroji 12.