Avatar uživatele
Rokio

Která je vaše oblíbená značka piva?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, jirka F před 1208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Krakonoš (jsem tak trochu trutnovský patriot). Při odpovídání momentálně jeden piju (mix jedenáctky a čtrnáctky)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Pro mě, jako správného patriota, existuje jen jedno pivo, to pravé, světové. Pilsner Urquell. Jinými slovy Prazdroj 12. Kdo je zvyklý na nějaké patoky, ten si na něj těžko zvyká. V nouzi, když není k dispozici, tak Radegast 10. Také se stáčí v Plzni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Gambrinus a Zubr desítky. Nemám rád příliš hořká piva typu Radegast.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Zichovec; Matuška; Kanec; Kounice; Mordýř… Vyber si.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Z českých Zichovec, Crazy Clown, Mordýř, Krkonošský Medvěd, Raven. Ze zahraničních hlavně belgické, pivovar Huyghe mě ještě ničím nezklamal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Beru to, co je, když si chci dát pivo. V každém kraji je to jiné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemám oblíbenou značku piva. Buď mně chutná, nebo nechutná.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Radegast 12. Na osvěžení Hoegaarden ochucené. Občas Kozel 10. Pivo už moc nepiji, výjimečně. Nesnáším Plzeň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jana5678

Dobrý den, moje oblíbená značka piva jsou super Svijany. Líbí se mi jejich široká nabídka chutí, a navíc mám ráda příběh a tradici, která stojí za touhle značkou. Manžel nedávno koupil výčepní zařízení na internetových stránkách https://obchod.svet-piva.cz/, a teď čepuje pivo na naší chatě pro naše kamarády. Nic nechutná lépe než čerstvě natočené pivo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
elkon

Kepler – Radegast 10, není hořké pivo. Přesto ho piju, jako alternativu k Prazdroji 12.

před 1208 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek