dgfdgf

Který český piva Vám nechutnaj?

Doplnění: Je Pilsner Urquell dvanáctka, nebo jedenáctka? A pane Rokio, proč nepijete alkohol?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dnes? Už asi skoro všechny, i ten Prazdroj mi přijde nějaký nanicoidní. :(

Další odpovědi
elkon

Já piju pouze Pilsner Urquell (Prazdroj 12°), nebo Radegast 10°. Ostatní pro mě nejsou piva.

Kepler

Z českých Braník, z moravských Radegast.

RyuzakiKate

No hromada :) Většina piv od známejch velkejch pivovarů. Vážně bych si to nedala s chutí – Plzeň, Budvar, Sralobrno, všechny -prameny, ze středních třeba Herold, Opat, Ferdinand, z malých Rodinný pivovar 713, Žamberecký kanec, Letohradský jelen… Ono udělat dobrej ležák je věda.

ten který je

Svijanská desítka.

Čecho_slovák

Všechna, která nemají více než 11°.

df

Staropramen se mi trochu znechutil, ucítil jsem v něm nějakou nezvyklou pachuť, takže maji u mě utrum.

paul1

Mně nějako chutnají všechny.

quentos

Trautenberk, Primátor, Hostan, Kozel (světlej), Budvar (už – kdysi bejval dobrej, teď je z něj europivo), Gambrinus, Bernard pod 12°… třeba si ještě vzpomenu.

Emefej

Budvar, Kozel a podobné sladké břečky.

Arne1

Staropramen

Rokio

Nepiju alkoholické nápoje.

elkon

dgfdgf – To ví i malé dítě, že to je dvanáctka, kdybys pořádně četl, tak jsem to napsal v odpovědi.

dgfdgf

Četl jsem to pozorně, ale podle toho, co jsem četl jinde, není úplně jistý, že by Plzeň byla dvanáctka.

quentos

Ano, oficiálně je to dvanáctka, ale kdosi mi kdysi říkal, že když se to pořádně spočítá, vyjde z toho jako slabší jedenáctka. Takže jak?

jepik

Dešťová voda značky – Gambrinus 10° – předražené trochu hořké nic.

df

Elkon: radegast mám taky rád. Škoda, že tam již nedávají chmel, ale jen tablety z Maďarska, které nahradí chuť chmelu. A že ležák je v létě v sudu jen 5 dní a když je velká poptávka po desítce, tak ten ležák zředí na desítku. A taky je na prd, že tam v těch Nošovicich v Radegastu nasazují zaměstnancům v práci náramky na hlídání pohybu. Aby nahodou se nestalo, že se více než 3 minity nehýbá. :(

elkon

Jestli mají někde náramky, nemá s chutí piva nic společného. Já jen vím, že Radegast se stáčí zde v Plzni.

df

Bernard je v čr jeden z mala poctivých piv i pod 12°. Jakýkoliv

quentos

To nerozporuju, mně prostě chuťově nesedí.

dgfdgf

A uživatelky da ny bych se chtěl zeptat jaká je odpověď na její hádanku u jedný z mejch předchozích otázek, jestli jsem to dobře pochopil.

da ny

Určitě pochopil ;)
Ta otázka, z mého pohledu nebyla zrovna „standardní“.
Odpověděla jsem, tak, jak to cítím. Ale pravdivě. A i po 2 lahvích, by byla stejná. Ty „prkotiny“ by mi opravdu nevadily. Přeji prima večer! :D

dgfdgf

Minimálně trochu by to nejspíš vadilo každýmu. Si to představte.