Avatar uživatele
dgfdgf

Který český piva Vám nechutnaj?

Doplnění: Je Pilsner Urquell dvanáctka, nebo jedenáctka? A pane Rokio, proč nepijete alkohol?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? quentos, df, aliendrone před 868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Dnes? Už asi skoro všechny, i ten Prazdroj mi přijde nějaký nanicoidní. :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Já piju pouze Pilsner Urquell (Prazdroj 12°), nebo Radegast 10°. Ostatní pro mě nejsou piva.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Z českých Braník, z moravských Radegast.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

No hromada :) Většina piv od známejch velkejch pivovarů. Vážně bych si to nedala s chutí – Plzeň, Budvar, Sralobrno, všechny -prameny, ze středních třeba Herold, Opat, Ferdinand, z malých Rodinný pivovar 713, Žamberecký kanec, Letohradský jelen… Ono udělat dobrej ležák je věda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Svijanská desítka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Všechna, která nemají více než 11°.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Staropramen se mi trochu znechutil, ucítil jsem v něm nějakou nezvyklou pachuť, takže maji u mě utrum.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Mně nějako chutnají všechny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Trautenberk, Primátor, Hostan, Kozel (světlej), Budvar (už – kdysi bejval dobrej, teď je z něj europivo), Gambrinus, Bernard pod 12°… třeba si ještě vzpomenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Budvar, Kozel a podobné sladké břečky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Staropramen

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nepiju alkoholické nápoje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

dgfdgf – To ví i malé dítě, že to je dvanáctka, kdybys pořádně četl, tak jsem to napsal v odpovědi.

Avatar uživatele
dgfdgf

Četl jsem to pozorně, ale podle toho, co jsem četl jinde, není úplně jistý, že by Plzeň byla dvanáctka.

Avatar uživatele
quentos

Ano, oficiálně je to dvanáctka, ale kdosi mi kdysi říkal, že když se to pořádně spočítá, vyjde z toho jako slabší jedenáctka. Takže jak?

Avatar uživatele
jepik

Dešťová voda značky – Gambrinus 10° – předražené trochu hořké nic.

Avatar uživatele
df

Elkon: radegast mám taky rád. Škoda, že tam již nedávají chmel, ale jen tablety z Maďarska, které nahradí chuť chmelu. A že ležák je v létě v sudu jen 5 dní a když je velká poptávka po desítce, tak ten ležák zředí na desítku. A taky je na prd, že tam v těch Nošovicich v Radegastu nasazují zaměstnancům v práci náramky na hlídání pohybu. Aby nahodou se nestalo, že se více než 3 minity nehýbá. :(

Avatar uživatele
elkon

Jestli mají někde náramky, nemá s chutí piva nic společného. Já jen vím, že Radegast se stáčí zde v Plzni.

Avatar uživatele
df

Bernard je v čr jeden z mala poctivých piv i pod 12°. Jakýkoliv

Avatar uživatele
quentos

To nerozporuju, mně prostě chuťově nesedí.

Avatar uživatele
dgfdgf

A uživatelky da ny bych se chtěl zeptat jaká je odpověď na její hádanku u jedný z mejch předchozích otázek, jestli jsem to dobře pochopil.

Avatar uživatele
da ny

Určitě pochopil ;)
Ta otázka, z mého pohledu nebyla zrovna „standardní“.
Odpověděla jsem, tak, jak to cítím. Ale pravdivě. A i po 2 lahvích, by byla stejná. Ty „prkotiny“ by mi opravdu nevadily. Přeji prima večer! :D

Avatar uživatele
dgfdgf

Minimálně trochu by to nejspíš vadilo každýmu. Si to představte.

Nový příspěvek