Zacheus

Nosíte venku roušku nebo respirátor?

Edit: To je zajímavé. Když vyjdu ven, nikdo nemá ochranu dýchacích cest, ale tady ji podle ankety většina lidí nosí

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Alesh

Ne

Kraviny nedodržuji, pokud je nikdo nevymáhá.

Další odpovědi
Drap

Ano

Ano, tam kde je nutné ji nosit.

Jiří Bohumil

Ano

Pokud jsou v blízkosti cizí lidé tak ano. Pokud ne, mám roušku „spuštěnu na půl žerdi“ (pod krkem). Jinak v okolí svého bydliště (na vsi) a kde nikdo nechodí, ji mám v kapse pro případ setkání. Podle mne je potřeba používat i vlastní mozek. Pokud nikoho neohrožuji a mne rovněž, je to hloupost.

Malvína

Ne

Ne a nebudu se tím tajit. Nechápu jediný důvod, proč bych měla venku, na čerstvém vzduchu, nosit nějaký respirátor. Mám se ráda, takže chci dýchat normálně. V obchodě nebo jiných vnitřních prostorách si jej nasadím, jinak to nehrozí.

Mc Merkurion

Ne

>>> a ani v práci nemusím, lišky jí taky nemaj, když mi choděj dát dobrou noc a do krámu posílám manželku …

jirka F

Ano

Už jednou jsem dostal lekci od kontroly proto nosím respirátor i venku.

led

Ano

Označenú odpoveď považujte za nepresnú a zavádzajúcu!

Chýba mi tu možnosť inej odpovede.
Jednoducho mnohí môžu odpovedať rovnako ako ja:
„nosím rúšku,
nosím respirátor,
nenosím ani rúšku, ani respirátor“
a pritom majú pravdu.

Chcete čítať pravdivé odpovede, alebo klam a táranie? Ak chcete riadnu odpoveď, zamyslite sa nad tým, čo chcete poznať. Následne si premyslite formuláciu otázky.

jáára

Ne

paul1

Ano

Respirátor, venku stáhnutý a do obchodu si ho nasadím.

Nassin

Ano

K tvému edit: Protože tady většina lže, jen aby se ukázali, jak vážně to myslí.

Midoc

Ne

Rouška se už nenosí.
Používá se respirátor.

xiperio

Ano

Mirek Darvas

Ano

zjentek

Ano

ANO!

Tož jistě… nebo už snad skončil aktuální stav průběhu světové pandemie? Něco mi utíká?

Doporučení: NOSTE ROUŠKY ATD. CELOŽIVOTNĚ! Každý soudný člověk vidí plusy. Chřipka a ostatní moribundus nemají šanci a co si vyprskáte do veřejného éteru, to si taky vylížete z rubu vlastní ústenky! Zjentek.

Ad „edit“: Podle všeho to vypadá, že respirátory poctivě nosí jen ti, kteří téměř vůbec nechodí ven. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Jiří Bohumil

Opravuji vzhledem k nemožnosti doplnění odpovědi. Ne roušku, ale respirátor. Pravděpodobně má větší význam než rouška a do obchodu nyní stejně nestačí.

xiperio

Pro led. Obávám se , že nemáte pravdu. Respitátor s rouškou nenosíte současně. A pokud nenosíte ani jedno tak je odpověď NE

led

Dovoľujem si vás upozorniť, že otázka nie je jasná v čase .
Vzhľadom na znenie vašej otázky môžem odpovedať len tak, ako som odpovedala:
nosím rúšku, – vo vonkajších priestoroch, pokiaľ sú ľudia vo vzdialenosti menej ako 5metrov odo mňa
nosím respirátor, – v priestoroch, vnútorných aj vonkajších, kde je tak „úradne“ určené,
nenosím ani rúšku, ani respirátor – všade tam, kde sa táto ochrana nevyžaduje. Napríklad v lese, na lúke, počas jazdy na dvoch kolesách a podobne.

Odpovedať na vašu otázku len „ano“, alebo „ne“ je rovnako zavádzajúce, ako rôzne podobné ankety, ktoré sa robia na ulici.
Ak by som odpovedala tak, ako vy chcete, klamala by som.

elkon

Na dvojitou otázku nelze odpovědět jednoslovně. A za kraviny může potřebná opatření považovat jen nemyslící jedinec, kterému nezáleží na svém zdraví a navíc může ohrožovat druhé.