autacek

Co říkáte na nápad, povolit vstup do obchodů a veřejné dopravy pouze s chirurgickou rouškou nebo respirátorem FFP2?

Nejlepší odpověď
Dochy

Nevědej jakou blbost ještě vymyslet.
Celou dobu říkaj jak rouškou chráníme své okolí, protože zachytává velkou část kapének a zbytek alespoň zpomalí a teď přikážou používání FFP2 z nichž část má výdechový ventil, který na výdechu nezabrání vůbec ničemu.

Další odpovědi
Hlada

Nelogické.
Dosud se tvrdilo, že šíření kapének zabrání jakýkoli hadr a výsledek první vlny dokázal, že tomu tak je. Doufám, že se nedočkáme toho, že jediné povolené roušky bude vyrábět Agrofert.

ten který je

To je teprve začátek.Později přijde vstup do obchodů a do MHD pouze s covid pasem.Nemáš v covid pasu záznam o prodělaném očkování?Tak chcípni hlady!

elkon

Nám nepřísluší toto hodnotit. Od toho jsou jiní. Ale český národ je národ rejpalů ať se jedná o cokoli, vše je špatně. Každý kecá do všeho.

Ametyst

Takže Maláčová, co vymýšlí další rouškovné, to přehodnotí jako respirátovné, a zase bude rozdávat peníze, které asi rostou na stromech.

zjentek

Tento krok musel NEVYHNUTELNĚ přijít. A v závislosti na tom, jakým způsobem budeme postupně moudřet a brát celou situaci vážně, budou přicházet další a další kroky. A teprve až historie nám v budoucnosti ukáže všechny nynější přehmaty, a pochybení, stejně jako rozhodnutí, která nás spasila.

da ny

Máme zde od prosince virulentnější typ Covid 19.
Respirátor vyjde tak na 300 a více Kč.
Bude to prašť, jak bouchni. Lidé budou 1 respirátor, stejně jako 1 roušku
nosit po kapsách týden, 14 dní nebo měsíc……..

JežíšKristus

Mně přijde výborný, jak se v takový malý zemi dokáže každý den nakazit 10 tisíc lidí. V jiných zemích taková čísla nemají. Je pandemie, mají sedět doma, namísto toho zasekaj autama celej Harrachov a honem bobovat. Jako děti.

mosoj

Tady je chytrejch. Jak dlouho myslíš že ekonomiky států vydrží toto drancování státní kasy a světlo v nedohlednu. Klidně může dojít na to že si stát vezme ( nebo „půjčí“ peníze občanů. Ještě si ji rád vezmeš. Čína dobře ví proč pro 160!! případů uzavírá milionová města. Ona totiž již ví to, co se my hned tak nedozvíme. Takže klidně dělejte vše co situaci ještě zhorší!!, nevidíš si ani na špičku svého nosu.

Mc Merkurion

… to víš, teta Merklová si něco usmyslí (s tímhle přišli prvně v německu) a naši se z toho můžou potento …
… blbost na entou, tak jalo zákaz lyžování …
… čím větší πčoviny budou vymejšlet, tím víc na to lidi budou kadit …
… respirátor chrání JEN tebe, jelikož vše přes filtr pustí ven, na rozdíl od roušky …
… když to myslej tahle, tak ať rozdaj všem respirátory a otevřou všechno >>> to, aby je měl stát taky z čeho zaplatit …
… několikrát jsem psal, že se mně ty omezení moc netýkaj, ale to neznamená, že je chápu >>> v poslední době jsem se v těch jejich nařizeních totálně ztratil, a jestli to takto bude pokračovat, dojde k pořádný rebelii … a nejen u nás, voni takto blbnou všude …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

elkon: Víš, proč český národ do všeho kecá? Protože každý, i sebepitomější nápad shora, zaplatí on. Nikdo jiný. Tak proto.