jirka F

Co je podle vás nezničitelné?

Tak určitě podle mne zákon.

Nejlepší odpověď
Funna

lidská blbost!

Další odpovědi
Rys95

Zákon je zničitelný celkem jednoduše. Nezničitelná je lidská naivita.

marci1

Zlato je v podstatě nezničitelné. Nerezaví, rozpustí se jen v roztoku lučavky královské nebo kyanidu draselného, podmínkou je pak ještě přítomnost vzduchu při této chemické reakci. Odolá ale jinak jakékoliv kyselině nebo soli, snad i proto je označováno za „věčné“. 🙂

paul1

Předtím to byla láska k Sovětskému svazu. Teď nějako nevím 😁.

Rokio

Taková ta malá skříňka v letadle.

Kelt

Hmota by měla být věčná, ale protože ty částice vznikly v určité době, za určitých podmínek a z toho se vytvořilo vše, co je ve vesmíru a kde jsou všechny prvky periodické soustavy, tak je logické, že také hmota zanikne a černé skřínky, pyramidy, řeky se přemění na základní částice a energii. Platí sice zákon zachování hmoty a energie, ale to neznamená, že nemohou probíhat nejrůznější změny. Pokud bude probíhat vývoj a na nejvyšším stupni bude člověk, který se bude snažit prosadit vlastní zájmy a pravidla, nebude respektovat přírodní zákony nebo zákony vesmíru, tak si něco vymyslí, vytvoří. Ovšem zde platí základní dialektické zákony – Negace negace, Přechod kvantitativních změn v kvalitativní a Zákon jednoty a boje protikladů. Tedy myšlenky, nápady a lidská blbost. Jinak vše záleží na podmínkách. Co vzniklo zase zanikne a nic tu není věčně. Tedy ne na této Zemi.

Kepler

Mechanickou cestou prý ani olovo ne. Rozbít atom pomocí kladívka: záleží na tom, jak se do toho třískne.

elkon

Zničit se dá vše. Záleží ale na způsobu.

annas

Není to černobílé. Záleží, co se považujete za nezničitelné. Přídavné jméno má několik významů, takže prakticky zničíte židli, není pro vás už potřebná, , ale z pohledu vědy z ní zůstane dřevo,. které můžete spálit a má pro vás jiný užitek. Je třeba si uvědomit, že podle zákonů nic nevzniká, anl nezaniká, jen se mění. Máte papír, roztrháte jej, cáry papíru mají jinou kvalitu než celý arch. Arch papíru jsme zničili, ale je to jen relastiví. Když ho spálíme, vznikne kouř a popel, takže změnil svou kvaliltu. .

Jde o filosofi, a to podle Hegelova zákona dialektiky se může znlčit, zmwěnit kvantita věci, tím, , že přejde v v jinou kvantitu a vznikne nová ikvalita.

Třeba i myšlení, máte různé názory-, jejich množství = kvantitu, považujete je za kvalitní, ale třeba je přehodnotíte bdude jilch molžná méně či víc, ale tato kvantita má jinou, tedy novou kvalitu,. IO lidská hloupost se může zas určité situace změnit, takže se přemění, zesílí, nebo ze slábne, tedy opwt z její kvantity vznikne nováý kvalita. Ale stále hloupost exiostuje.

Stejně vámi uvedené zákony, je jich určilé nožství ´ = kvantita, kvaliltu ale přestanou-li platit a budou narhazeny novými bude jich určitwě množství, ale budou máít jinou kvalitu.

Takže z toho úhlu pohledu není nilc nezničtelné, klámken se rozpadne na písekl, takže se přeměnil v jinou kvalitu.

Nebo zákony fyziky – např. zákon o zachování hmotnosti.

Roman71

Kosmické konstanty 🙂

EKSOT123

Lidská nebo andělská duše, Kristova říše a vše, co Bůh navrhl za věčné. Zajímavé jsou třeba také želvušky: https://veda.in­story.cz/295-neuveritelny-tvor-ktery-dokaze-prezit-prakticky-cokoli-a-je-doslova-neznicitelny.html
nebo nově vyvíjené materiály jako proteus: https://techf­ocus.cz/gadget­s/2213-v-britanii-vytvorili-prvni-vskutku-neznicitelny-material-na-svete.html

Lgee

TF2 server

Julo Tribula

Algoritmy, ktoré určujú skladbu dianie vesmíru. A ten ktorý ich určil.

Manfred05

Naprostá pravda! 🙂

Lgee

Ježíš