Zacheus

Nosíte venku roušku, nebo respirátor?

Pokud nenosíte nic, nehlasujte.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
jáára

Respirátor

V kapse

nyjono

Respirátor

Když jsem v blízkosti jiných lidí.
Jinak ji mám připravenou v pohotovosti.

Mirek Darvas

Respirátor

Vždycky jen ve vnitřních prostorech jinak nenosím

Dochy

Respirátor

Mám vždy jen jeden (plus občas jeden rezervní nový v batohu). Nehodlám furt řešit co si dát na hubu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Tvou předchozí anketu jsem nahlásil já, pokud by Tě to zajímalo. Prosím dávej si pozor před vystavením otázky.

Mc Merkurion

… ani jedno: „>>> a ani v práci nemusím, lišky jí taky nemaj, když mi choděj dát dobrou noc a do krámu posílám manželku …“ https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nosite-venku-rousku-nebo-respirator

zjentek

Nechápu, jak je to možný, ale přes ty jejich dnešní „bezventilkové předpisové“ respirátory se dýchá pohodlněji, než přes ústenky. To jen pro zajímavost. (;