dust8

Lze nějak zprovoznit wifi na mobilu i bez SIM karty/operátora?

Nejlepší odpověď
led

Wifi free, alebo, platené, ak poznáte prístupové heslo, nie je závislé na karte poskytovateľa telefónnej siete.
Mobil je vlastne počítač so samostatným spojením cez BT, WIFI a mobilnou telefónnou sieťou.

Další odpovědi
Funna

stačí zapnout telefon (bez simky) a zapnout wifi…a pokud je nějaké WiFi k dispozici, tak se telefon k wifině připojí…simku potřebuješ jen pro mobilní data, ale ta s wifi nesouvisí…

aliendrone

Soudobé telefony to zpravidla (velkou většinou) umí, ty starší tak 50:50 (pokud není vložená SIMka, tak některé ani nenastartují). Pochopitelně musíš jak píše led znát loginy NEBO se připojovat k free wifi síti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.