Karel51

Připojení navigace k telefonu.

Mám už delší dobu navigaci Tom Tom a potřeboval bych ji připojit přes bluetooth k novému telefonu. Telefon si navigaci sice najde, ale chce vložit heslo, které už dávno neznám. Nevíte někdo jak to provézt, případně jak to obejít?

Odpovědi
brillant

Abyste mohli telefon k zařízení TomTom připojit, pravděpodobně budete muset zadat heslo „0000“.
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=tomtom+hes­lo+bluetooth&biw=1536&b­ih=746&sxsrf=A­LiCzsbsNyR3WgD0­KLTF8gR3DD1eVaq­f2Q%3A1658001500052&e­i=XBjTYsTbAs24kgWXsZ­uoDw&ved=0ahU­KEwjE-cnzmP74AhVNnKQKHZfYB­vU4HhDh1QMIDg&oq=tom­tom+heslo+blu­etooth&gs_lcp=Cgd­nd3Mtd2l6EAxKBAh­BGABKBAhGGABQAF­gAYABoAHAAeACA­AQCIAQCSAQCYA­QA&sclient=gws-wiz