Bobík147

Problém s připojením k mobilní síti

Zdravím, od včerejška se mi na mobilu ukazuje „Žádný signál – vybraná síť není k dispozici“. Mám T-Mobile, nikdy jsem podobný problém neměl. Zkoušel jsem restartovat mobil, vyjmout SIM kartu, ale bez výsledku. Nešla mi ani ručně nastavit síť. Ostatní v rodině problém nemají, takže to asi bude v telefonu. Mám SE Xperia Mini, ale myslím, že typ telefonu na to asi vliv nemá. Měl někdo podobný problém nebo ví, jak ho řešit? Moc děkuju za pomoc.
Doplňuji:
Díky. Televizi moc nesleduji, takže mi to uniklo. :)

Nejlepší odpověď
anonym

T- Mobile ohlásil výpadek po celé ČR některých čísel a Ty zrovna do nich asi vpadáš.

Další odpovědi
flodur

T- Mobile má poruchu–hlásili to v televizi.

Děda Louda

T-mobile doporučuje na 5 minut telefon vypnout a pak se znovu přihlásit.

marci1

Aktuálně T-mobil doporučuje uživatelům vyjmout SIM kartu a pokud to nebude fungovat, zkusit to i vícekrát.