Avatar uživatele
anonym

kvalitní řasenka

dobrý den.můžete mi poradit jaká řasenka černá a vodéodolná,zhuš­tující a prodlužující a od jaké firmy je nejlepší? a v jaké cenové relaci a kde ji lze koupit.Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5150 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nikča

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit řasenku Maybelline define a lash (zářivě zelené balení), ta však není voděodolná. Za velmi kvalitní řasenku považuji Lancome Hypnose (ta je voděodolná), která Vám udělá velmi pěkné řasy. Obě se dají běžně sehnat v drogerii nebo na internetu. První stojí kolem 150 korun a druhá kolem 600 korun. Možná budete muset chvíli hledat než narazíte na tu ideální, ale myslím si, že tyto dvě jsou velmi kvalitní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

já používám řasenku BAOLISHI MASCARA JSEMs ní spokojená cena této řasenky je 180 kč

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fly

Max Factor- Hot Curlje dobry, ale je celkem zname ze testuji na zviratech, tak jestli ti to nevadi, tato rasenka je dobra, i kdyz ja ji moc nepouzivam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Květinka*

já používám voděodolnou řasenku aqva look/fish(prominte za praopis)a mám ji skoro rok=D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajushkaa

Já doporučuju Glam eyes od Rimmel London,ale kždému vyhovuje něco jinýho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bibinka

z mi zkusenosti sem vyskousela radu znackovych a velmi kvalitnich rasenek, ale vsechny dělají žmolky proste zmolky mi nedela akorat miss sporty!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Počítej ale s tím, že za kvalitu si připlatíš. Tak to bohužel je. Jako kvalitní věci prostě nejsou a ani nemohou být levné! Já si třeba kupuju tuto řasenku https://www.mi­lujubio.cz/ra­senky-tbn/. Za mě parádní, nejlepší, co jsem kdy měla.

před 1869 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IvkaH

Taky hodně nakupuju tady na tom eshopu, protože ta kosmetika a tělová péče je úplně o něčem jiném než je běžně k dostání v drogérii .. bohužel

Avatar uživatele
IvkaH

Na milujubio jsem narazila úplnou náhodou, ale od té doby jak dekorativní, tak pečující kosmetiku nakupuju jenom tady :)

Avatar uživatele
Sonka Pop

Jj, taky jsem se tam koukala a jsem nadšená, ale víš co by mě zajímalo…? Jakou konrétní značku kupuješ? Jaká ti nejvíc sedne?

před 1840 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek