kvalitní řasenka

dobrý den.můžete mi poradit jaká řasenka černá a vodéodolná,zhuš­tující a prodlužující a od jaké firmy je nejlepší? a v jaké cenové relaci a kde ji lze koupit.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Nikča

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit řasenku Maybelline define a lash (zářivě zelené balení), ta však není voděodolná. Za velmi kvalitní řasenku považuji Lancome Hypnose (ta je voděodolná), která Vám udělá velmi pěkné řasy. Obě se dají běžně sehnat v drogerii nebo na internetu. První stojí kolem 150 korun a druhá kolem 600 korun. Možná budete muset chvíli hledat než narazíte na tu ideální, ale myslím si, že tyto dvě jsou velmi kvalitní.

Další odpovědi
panenka

já používám řasenku BAOLISHI MASCARA JSEMs ní spokojená cena této řasenky je 180 kč

Fly

Max Factor- Hot Curlje dobry, ale je celkem zname ze testuji na zviratech, tak jestli ti to nevadi, tato rasenka je dobra, i kdyz ja ji moc nepouzivam.

Květinka*

já používám voděodolnou řasenku aqva look/fish(prominte za praopis)a mám ji skoro rok=D

Pajushkaa

Já doporučuju Glam eyes od Rimmel London,ale kždému vyhovuje něco jinýho

bibinka

z mi zkusenosti sem vyskousela radu znackovych a velmi kvalitnich rasenek, ale vsechny dělají žmolky proste zmolky mi nedela akorat miss sporty!!!!

XenieRo

Počítej ale s tím, že za kvalitu si připlatíš. Tak to bohužel je. Jako kvalitní věci prostě nejsou a ani nemohou být levné! Já si třeba kupuju tuto řasenku https://www.mi­lujubio.cz/ra­senky-tbn/. Za mě parádní, nejlepší, co jsem kdy měla.

IvkaH

Taky hodně nakupuju tady na tom eshopu, protože ta kosmetika a tělová péče je úplně o něčem jiném než je běžně k dostání v drogérii .. bohužel

IvkaH

Na milujubio jsem narazila úplnou náhodou, ale od té doby jak dekorativní, tak pečující kosmetiku nakupuju jenom tady :)

Sonka Pop

Jj, taky jsem se tam koukala a jsem nadšená, ale víš co by mě zajímalo…? Jakou konrétní značku kupuješ? Jaká ti nejvíc sedne?