;)A;)

Ahoj,jak se líčit když je dotyčnému 12–13 let?

Ahoj,kámoška se mě furt ptá jak by se měla líčit tak se ptám za ní vás…Prosím poradíte?

Nejlepší odpověď
iceT

Nijak,stačí pečovat o tak mladou pleť vhodnými prostředky a bude přirozeně krásná.

Další odpovědi
Nuk nuk

V tomto věku je nejlepší se nelíčit vůbec.

kikcaa

Nějaký balzám na rty a maximálně řasenku. Hlavně žádný stíny nebo černou tužku! A nebo se nelíčit nijak. Jen pečovat o pleť, aby se netvořilo akné atp. :)

Questman

A je 12–13 tobě nebo jemu? Jestli ti je 40 tak to make-up nespraví, spíš bys měla zajít k doktorovi.

Týna69

Skoro nijak, stačí o pleť pečovat. A když už se chce líčit tak stačí řasenka a třeba lesk na rty. Mě je 15 let a používám jen řasenku s leskem a občas linky na oči.. :)

Kerynka

K tomuto věku bych doporučila pouze řasenku určitě to nepřehánět s tuškou a očníma stínama vypadala bys směšně :)

Helenka Hemm

Ahojte, Chci vám dát radu na líčení pro holky 11–12 let. Doporučuji korektor a dát si ho pod oči,na čelo,na bradu a na tváře. A poradě rozetřít. A dát fakt minimum pudru. Dát si řasenku a linky a to je vše je to lehké. Mě je taky 12 let a znám to.

Helenka Hemm

Ale hlavně si vyčistite pleť a taky doporučuju balzám na rty nebo lesk.