baryyk500

kde se dají zakoupit kvalitní rasenky?

Nejlepší odpověď
briketka10

kde jinde než v drogerii, ale nejlepší je si
vzít tu na které máš oblíbený kartáček a
koupit si jen náplň zn.Regina je levná 😁
nemusíš utrácet za žádné drahé vyschlé
atrapy jen proto, že jsou moderní..
Doplňuji:
no jó voděodolnou tak právě tu
jsem si koupila a byla vyschlá,
jako rybník stála 350,–Kč lístek
jsem zmuchlala reklamovat se
nedala tzn. takový nekupovat !!

Další odpovědi
marci1

V každé větší dobré drogerii. Mají tam výběr více značek a každý si může vybrat.

somosa

já si je kupuji přes internet ;))
http://www.kra­sa.cz/rimmel/?gclid=C­M_RpdHpsrwCFVKWtA­odOFoApw

Pauline

V drogerii:)
Jestli můžu nějakou doporučit, tak určitě essence Get big lashes waterproof:) měla jsem ji a je fakt super a není drahá:)

petra15

Ona ma na mysli NECO JINEHO !
Taky jsem to videla na zahranicni televizi ( vcera). Vsechny „volne dostupne v drogerii“ obsahuji trelatanoanin(pres­ne ozn. bez zaruky)a ten obsahuje nitrosamin–a ten je silne rakovinotvorny. Takze–a ja to rikam stale–berte jen znackove bio, jako Weleda, Speick, Lavera, Logona, a samozrejme spicku vysoko v mracich–Hauschka.
Doplňuji:
Rasenky z drogerie prodavat v lekarnach, jako ostatni jedy…

Děda Louda

V kvalitní rasovně.

briketka10

pro všechny zde

Regina náplň je vyrobena pouze z přírodních
produktů vitamínu E a přídavku včelího vosku
http://www.le­karna.cz/regi­na-licidlo-nahradni-napln-nastav-cerne/

petra15

Pauline
prosimte obrat o 180°; NEZ BUDE POZDE

petra15

baryyk500
skutecne dobra otazka !!!