Jes

ROZMAZANÁ ŘASENKA

Ahoj, Když si dávam řasenku a mam jí na sobě třebas už nějaký 2–3 hodiny začne se mi rozmazálat od očima. Co proti tomu dělat prosím ? :))

Odpovědi
kikcaa

Buď si kup nějakou kvalitní nebo si na spodní řasy dávej nějakou voděodolnou. :) A pokud ani to nepomůže, tak si sebou nos „šťouráky“ do uší a vždycky si to namoč trochu do vody nebo olízni a přejeď si tím pod očima. :)

Eliss98

To tak bývá. Ale zkus si koupit nějakou kvalitnější a nedělej nic namáhavého, aby ses začala potit, jinak se tomu neubráníš ;)