BEAES

Voděodolná řasenka

Napište tip na nějakou kvalitní, která opravdu drží a nemaže se…

Nejlepší odpověď
panenka

Já jsem Beaes moc spokojená s řasenkou od Lorealu extra volume collagene,má hustý a vetší kartáček a je voděodolná,a nebo ti taky doporučuji řasenku od Oriflame se kterou jsem byla taky spokojená než jsem si koupila řasenku od Lorealu.

Další odpovědi
ReHu

Já kupuji Artistry a chodím s ní i do bazenu i do moře. Oči jsou v poho.
Při odličování se stáhne z řas skoro celá, jakoby trubička.

anonym

DOBRÝ DEN PANÍ BEAES,NELEPŠÍ VODOODĚLNÁ A ZVÝRAZNUJÍCÍ JE OD MAX FACTOR CAROLIE 2000.
ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SPOKOJENOST S TOUTO ŘASENKOU

Džanička

Já voděodolnou řasenku skoro nepoužívám,ale mám Gabriella Salvete,kdyby náhodou byla potřeba.

Miroslavst

Nevím, neznám, neumím. Ale posílám odkaz, kde je snad uvedeno vše.
http://www.pro­zeny.cz/magazin/kra­sa-a-moda/modni-trendy/14311-test-vodeodolnych-rasenek-obstaly-fg

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/kra­sa-a-moda/modni-trendy/14311-test-vodeodolnych-rasenek-obstaly-fg