citonek009

Řasenka-maybelline???

Dobrý den,chci si koupit novou řasenku a přemýšlela jsem o nějaké od maybelline, ale vůbec nevím jakou.Jakou nejraději používáte vy? P.S. nemusí být zrovna od maybelline…děkuju ☺

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já teď žádnou, chodím na řasy, je to super:-)))

Předtím jsem používala tuhle žlutou http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/ma­ybelline-volume-express-colossal-cerna-rasenka/ ale večer jde špatně dolů, jinak řasy po ni jsou dlouhé a husté.
Doplňuji:
Jo a nejde jen o řasenku, ale hlavně o kartáček s některým se blbě maluje, tak až si najdeš nějaký co ti vyhovuje, tak si ho pak schovej, některé kartáčky řasy slepí a pak je dobré je hned pročesat tím dobrým, co máš odzkoušený.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Já nejraději nepoužívám žádnou, mohu žít i bez řasenky :)

PotterheadCZ

Jediné, čím se líčím je řasenka (tedy, když nejsem líná si jí dát), ale používám Rimmel London Wonderfull – Wake me up s okurkou. A jsem naprosto spokojená a krásně voní :)