with.love

jak zvýraznit řasy v létě?

koupila jsem si v rossmannovi sadu na barvení řas a nic moc. možná jsem toho dala málo, ale i přes to- čím řasy zvýraznit v létě? fungují ty kleštičky? nebo třeba průhledná řasenka? co myslíte..?

Nejlepší odpověď
Damiana

Nejlíp uděláš, pokud si necháš řasy nabarvit u kosmetičky. Je to rychlé, není to drahé, obvykle to bývá součástí celého ošetření pleti.
Kleštičky na řasy fungují bezvadně, jen musí být kvalitní a musí se to s nimi umět. Otevřeš, přiložíš těsně k řasám, zmáčkneš a počítáš do deseti. Pak je trochu posuneš, znovu zmáčkneš, podržíš. Stejný postup ještě jednou v poslední třetině řas. Budou perfektně natočené. Ještě lepší je, když na nich bude jedna tenká, dokonale zaschnutá vrstva řasenky, budou jakoby natužené. A pak naneseš řasenku znovu.
V létě můžeš zkusit použít voděodolnou řasenku, ale musíš ji pak perfektně odlíčit, jinak se ti časem řasy polámou.
Voděodolnou já ale nepoužívám. Mám dobrou zkušenost s Lash architect 4D od L'Oreál.:-)

Další odpovědi
Bublinnka

Průhledná řasenka je dobrá volba pro přirozený vzhled. Kleštičky ti řasy zvednou, ale musíš je pak stejně zafixovat řasenkou, bez řasenky by ti to dlouho nevydrželo. A nebo voděodolná řasenka, ta se ovšem dost špatně odličuje, takže je dobré použít na odlíčení dětský olej.

iceT

Kleště fungují tak,že řasy zvednou,pokud jsou stočené spíš dolů,to má kamarádka takové řasy má a žádná řasenka jí nepomůže.pokud chceš řasy zvýraznit,pořiď si voděodolnou,ta se nebude rozmazávat ani u vody,ale zase poněkud hůř odličuje (na to jsou dobré dvoufázové odličovače)a není dobré řasenku na noc nechávat.
Mě se osvědčila henna na řasy a obočí,ale je potřeba mít pevné ruce a je lepší,když to barví odborník.

Mirushka90

Holky, já mám teda docela problém s řasy… vůbec mi nenarostou do délky :( Docela se tím trápím. Ser je docela dost, ale já bych ráda nějaké, které bude opravdu kvalitní. Máte tip, prosím?

Vikki.vivi

Ahoj, dotaz… Ráda bych si koupila nějaké sérum na podporu růstu řas… Koukala jsem na možnosti a zaujalo mě séru od Venira. Máte s ním některá zkušenosti?

Renatka2

Já si na léto nechávám řasy vždycky nabarvit a navečer si dávám magnetické řasy a jak přijdu, tak si je zase sundám.

MarkettB

A ony se dají používat opakovaně nebo jsou jen na jedno použití?

Renatka2

Ne můžeš je používat opakovaně, koukni se na stránky babewings.cz