Terisek

Nemáte někdo zkušnost s řasenkami pro růst řas??

Chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás nemá zkušenost s nějakou řasenkou pro růst řas, která funguje popřípadě jakou? (název, značka) díky

Odpovědi
hanny 2

O řasenkách pro růst řas nevím,ale existují kapky a séra- Perfect Lashes.

hanulka11

V Tině je reklama na noční sérum v řasence zde jsem našla na netu

http://oci.he­ureka.cz/derma­col-rasenka-rapid-night-grow-lash-serum-obsah-8-ml/

terry

Vzhledem k tomu, jak brzo řasy vypadávají a obměňují se mi připadá cokoli pro růst řas jako tahák na peníze.

Myslím, že efektivnější je prodlužýovací řasenka a kvalitní odličovač + výživa na řasy.

Mucillinka

Pořídila jsem si řasenku Stimulong od Astor. Moc jsem tomu nevěřila, že by se mi řasy prodloužily, ale asi po 14 dnech, když jsem se opět malovala jako každý den touto řasenkou byly řasy delší a vypadaly opravdu dobře..S touto řasenkou mám velmi dobrou zkušenost a doporučuju..

Bublinnka

S řasenkou zkušenost nemám, ale po ricinovém oleji řasy rostou. Namazat, nepít :)

Mirushka90

No, ano mám, ale bohužel, nic nepomáhá… :/ Ráda bych spíš zkusila nějaké serum… Zkušenosti s nějakým kvalitním?