Rakira

Jaký je váš názor na nalepovací řasy? Líbí se vám?

myslim ty, co se ráno nalepi a večer odlepi

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nelíbí.

Další odpovědi
MiKu

Přijde mi to nepřirozené, takže max na nějakou speciální příležitost, kdy chce mít žena (dívka) opravdu mrkací oči… A hlavně musí být kvalitně nalepené, tedy dobrým lepidlem, aby se neodchlipovaly a byly těsně nad normálními řasami, jinak to vypadá děsně 😉

XenieRo

Jo, to mi ani nemluv. Taky to tak mám, nebo jsem spíš měla. Zkoušela jsem toho opravdu hodně, ale až to serum od hairplusrasy mi jako jediné zabralo. No, zkus ho a sama uvidíš :)