Nina.r

Jaká řasenka dělá hodně husté a dlouhé, neslepují se?

Kdo má zkušenosti s řasenkou která dělá husté a dlouhé řasy? A neslepují se.. nejlíp i voděodolná. na ceně nezáleží

Nejlepší odpověď
WeeBear

Mám kupodivu nejlepší zkušenosti s řasenkou, která spadá do dost levných cenových kategorií. Je od Miss Sporty, v růžovém obalu. Pak jsem byla ještě velmi spokojená se zelenou (jde jen o změnu v tvaru kartáčku). Akorát to chce chvilku trpělivosti, třeba já mám velmi řídké a krátké řasy, tak se s tím patlám asi deset minut. Osoba, která mi ji doporučila má sice řídké, ale dlouhé řasy a poté, co si s řasenkou vyhraje vypadají jako umělé. 🙂 Chce to spíše zkoušet a zkoušet..

Každopádně podotýkám, že se bohužel nejedná o voděodolné řasenky. Déšť venku vydrží v pohodě, ale při sprše už ji mám po celém obličeji (když si myju ve sprše vlasy), to je jediné, co bych vytkla.

Další odpovědi
ReHu

Já používám řasenku Artistry. S voděodolnou jdu i do bazénu.

A slepování, vedle kvalitní řasenky také záleží na způsobu nanášení.

gigi95

Max Volume – Bourjois. Neslepuje a krásně prodlouží :)