bobasika

Jaký používáte voděodolný makeup?

Chtěla bych se zeptat, jaký používáte voděodolný makeup a jestli opravdu vydrží. Já mám ted hodně zhoršenou plet, tak se bez něj neobejdu a navíc jsme se synem začly chodit do plavání, tak ho budu akutně potřebovat, děkuju za tipy.

Odpovědi
pusinka50

Proč si nedojdete ke kožnímu lékaři??

terry

Vzhledem k tomu, že tento typ make-upu je určený spíše k občasnému používání, nepoužívám ho. Pokud máš, z různých důvodů, pleť zhoršenou, může se stát, po pravidelném používání, že se zhorší ještě více.
Pokud make-up potřebuješ nutně, raději bych volila jiný kvalitní, nanesení trvá pár vteřin a k pleti bude šetrnější.

iceT

Než schovávat nehezkou pleť bylo by možná lepším řešením vyřešit příčinu

tamarca

Jako to jsou rady, asi když někdo píše o radu na makeup, tak nechce slyšet nic o kožním!
Makeup od Alciny, mám osvědčený, že vydrží docela dlouho, kupuju na a-comsetics

bubukaa

Shoršená pleť se dá vyléčit tak že makeup není potřeba. Voděodolníé věci zas tak moc skvělé do vody nejsou a nekryjí tak perfektne. Vsadila bych spíše na vyléčení plěti než na zakrývání a tím zhoršovéní jí…

bobasika

U kožního jsem byla a prý by mi pomohla antikoncepce, takže ji používám, ale zatím žádný zázrak…samozřemě se to snažím řešit, ale tenmakup prostě potřebuju a hotovo