Když holit, tak čím?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
tforro

jiné

Holím se strojkem na vlasy – bez stavitelného nástave. Takové oholení sice není rozhodně hladké, ale zůstává menší strniště. Výhodou je, že takové holení je nasucho, není podrážděná kůže ale hlavně trvá sotva minutu. Navíc strojek na vlasy je samoostřící, takže by měl sloužit dlouho.
Kdysi jsem používal různé holící strojky, ale žádný valný úspěch jsem nezaznamenal. Břitva a žiletka je na dlouho a navíc vždy podráždím kůži…

Další odpovědi
brillant

žiletka

Drap

jiné

Nejlepší oholení je, a zřejmě ještě dlouho bude břitvou.

anonym

žiletka

Když poprvé, tak žiletkami.

Kepler

žiletka

A zjistil jsem, že není třeba žádné drahé pěny na holení. Stačí obyč tekuté mýdlo.

Jan12345

frézy

jepik

žiletka

anonym

jiné

Mačetou.

Majklovic

žiletka

Za mě jedině žiletka – klasická čepelka.

Kepler

tforo: používám totéž, zvlášť když už jsou vousy přes 3 mm. To se stejně žiletkou dost dobře nedá. Buď to zbývající strniště nechám tak, nebo pokračuju klasickým holením do hladka.