Photoguy

Kdy se začít holit?

Myslím v kolika letech.. ¨

Mě je 14 a už mi trochu roste knírek.
Moc se v této oblasti nevyznám.. :)
(jsem kluk…) :D

moj vám všem děkuji a pokud by jste chtěli napište v kolika letech jste se začli holit Vy.. :)
Doplňuji:
knírek mám ještě docela malý. Kdy myslíte že si ho mám oholit?

Odpovědi
quentos

to je individuální, každému začínají vousy růst v jiném věku, jinak rychle a v jiné hustotě.

Obecně: začít holit by se člověk měl, až když je CO holit. Dříve si tak akorát podráždí kůži.
Mně začal růst knírek až v 15 a nechal jsem si ho ;{)> to už je na vás.

vivatisCZ

Je mi 15 a knírek jsem měl taky ve 14 tedy před rokem a pamatuji si, že jsem se holil poprvé v únoru 2013. Už mi vadilo jak mi všichni ve třídě říkali Ohol se 🙂

Ohol se, až ti to začne vadit.
Já si svoje chmýříčko poprvé oholil v 7. třídě.
Teď se holím každej den, protože večer se oholím a ráno už škrabu. :-/

suaeda

S holením začít až to začne vadit mně osobně, nebo třeba i mé přítelkyni. Ale čím déle se začne tím lépe. Je o starost méně.

anonym

Knír nic moc, prostě nefrčí, tak bych se ho zbavila, teda být tebou 🙂
http://xman.id­nes.cz/myty-o-holeni-00l-/xman-styl.aspx?c=A120726­_121939_xman-styl_fro

Dasvab02

Jemi taky 14 a taky mi začal trochu růst knírek. Jednoduše začni se holit kdykoliv. Je to na tobě.