Avatar uživatele
lota

Proč se ženy tak honí za krásou?

Dokonalá krása neexistuje a to co chrlí módní magazíny je jen fikce. http://magazin­.aktualne.cz/vi­deo/video-nebezpeci-reklam-na-zenskou-krasu/r~0afb176a791a11e­3aeb70025900fe­a04/ Tak proč nejsme spokojené sami se sebou a nestačí nám přirozená krása?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Agneta před 3426 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
NikkiHeat

Nemůžete ovlivnit, máte to v genu. Nejenom že se chcete zalíbit mužům (což je samozřejmě primární cíl) ale zkrášlováním chcete trumfnout i ostatní samice ve stádu aby si alfa samec všimnul právě vás. Nehledej v tom nic zvláštního, je to příroda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Myslím si, že jsou to všechno jen „nátlakové“ kampaně firem, které prodávají kosmetiku, tablety na hubnutí, umělé vlasy a také plastických chirurgů. Přesvědčují nás stále, že musíme vypadat mladě, být co nejhubenější, s umělými prsy, vlasy, mít „nový“ nos, nové uši ap. A tak se potom stává, že stále více žen se trápí, má pocit nedokonalosti a nízké sebevědomí. Je to smutné. Rozumná ženská to bere rozumně a péči o sebe nepřehání. Vypadá přirozeně skvěle, srší humorem a úsměvy na všechny strany! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jedna kamarádka se mne kdysi ptala, jestli vím, proč se baby malují a voní…
Řekl jsem, že nevím a tak to dopověděla – protože jsou ošklivé a smrdí…
😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Kromě biologických příčin (viz NikkiHeat) je v tom i zvyšování sebevědomí. Je celkem známo, že třeba ženy po plastikách prsou se cítí mnohem lépe. Zatímco jejich partneři tvrdí, že byli i před operací 100% spokojeni. To znamená, že to dělají hlavně pro sebe. Ono pak takové to přehánění makeupu a operací je pro normální muže spíš odpudivé, ale těm ženám to zřejmě stále dělá dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

protože v každý ženský je kousek děvky ..a protože v každym chlapovi je kousek pedofila, snažíte se, aby byl spokojenej i s vámi :o
..vím, musí to být těžký boj ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Protože tahle doba a média kladou velké nároky na vzhled a jsou bohužel i lidé kteří podle vzhledu druhé soudí, smějí se jim apod. (to pak samozřejmě snižuje sebevědomí) ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to blud.Skutečná krása se dá poznat pouze z aury, kde vidíme pravou povahu,respektive jeho záři.Zde se to nedá oblafnout.Navoněná fiflena z bohatý rodiny obalená značkovejma hadrama může ale vypadat strašlivě, pokud se jí podíváme na auru.Uvidíme třeba šedivou barvu škaredou, protože třeba žere kokain, nebo zelenou, protože je namyšlená,drzá atd.Jednou přijde doba, kdy auru uvidí všichni lidé, a faleš tohoto typu pak skončí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

vanasi- a nebo také jednou příjde doba, kdy si lidé odpustí všechny drogy a smíří se s tím, že jsou pouhý přírodní stroj bez aury, duše, apod.

tazatelka-už pár let používám slovní spojení: „Krásu dívky určují oči, které ji pozorují.“
Proč nejsi spokojena sama se sebou si můžeš zodpovědět jedině sama, maximálně nějaký psychiatr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kajicek94

Chtěj být se*y… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bělousek

Protože se pak cítí dobře 🙂

Avatar uživatele
Ivča369

asi proto, že tahle doba je divná a taky proto, že holky se chťějí líbit klukům jo jo ta doba

před 3389 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek