rob1

Každé prso jiné?

Zjistit jsem, že jedno prso mám více vystoplejší než druhé. Nemluvím o ňadrech :DD. Chci se zeptat zda tato nesouměrnost je přirozená/normální? Chodím do posilky cca 2 měsíce, tak jestli je nějaký cvik, jak prsa vyrovnat.

Možná divná otázka, ale opravdu mě to zajímá.
Doplňuji:
Ty prsa jsem měl takhle i před posilkou.
PS:nejsem žena :DD

Nejlepší odpověď
M.

Ano, je. Možná se jedno posiluje lépe nebo se (nechtěně) soustředíš na posilování jen jednoho a to druhé je trochu ošizené. :)

Další odpovědi
Drap

Neexistuje žna, která by měla obě prsa stejná.

anonym

Nejen žena, ale vůbec ani žádný člověk nemá obě poloviny těla i obličeje stejné. Svého času na internetu obíhal malý prográmek, kde sis mohl dát dohromady dvě stejné poloviny obličeje slavných osobností.
Bylo to velmi zajímavé a většina těch osobností by vypadala s identickými polovinami obličeje divně. Stejné je to i u těla. Nesleduj se tak ktirickým okem a bude to v pořádku.