Ritchie

Co přesně znamená žena vamp?

Nejlepší odpověď
baghira

Žena vamp by měla být smyslná, sexy, nebezpečná, provokativní. Prostě svá. Měla by to být žena mnoha protikladů. Měla by to být dáma s ďáblem v těle.

Žena vamp by měla muže provokovat, ale neměla by mužům dovolit, aby jí vlastnili. Měla by být svobodná, plná života, pohledná a svérázná. Samozřejmě se musí umět oblékat. Musí být nápaditá a hravá. Musí se odlišovat, mít cit a nebát se zkoušet novinky. Když někdo řekne, že je moderní zelená, musí jít a vzít si na sebe červenou. Musí být extravagantní.

Jsem přesvědčený, že to platí minimálně na dvě aktivní přispěvatelky tohoto servru, ale nechci jmenovat, aby se ostatní necítily dotčené.

Další odpovědi
Martulka0408

Ahoj, přesně tak, jak bylo napsáno :) Kup si něco takového: http://www.otto-shop.cz/d-5974147-saty-laura-scott.html a zaručeně ohromíš :)Líbí?