HONZÍK

co ženy nejvice přitahuje?

co na klucich nejvic pritahuje zeny?
a naopak co odpuzuje zeny?

Nejlepší odpověď
Blanicky

Kazda zena je jina tudiz nelze rici co kterou pritahuje ci odpuzuje. Zalezi na spolecnosti ve ktere se pohybuje. Co je napriklad odpudive pro modelky muze byt pro squaterky pritazlive.

Další odpovědi
tina

Nejvíce ženy přitahují úspěšní a schopní muži a to bez rozdílu(je to dáno přírodou,samice si tak vybírají toho nejsilnějšího).Sexy je čistota,vůně a celkový šarm ,vtipnost,uvol­něnost,inteli­gence.
V kurzu nejsou lakomci,asketové a šmudlové,liboví frajírci a holá .....:-)

anonym

Mě osobně u muže nejvíce přitahuje milá povaha, úsměv a upřímné jednání 🙂 No a jinak pravidelná hygiena a trošku o sebe dbát by mělo být samozřejmostí .-)

popcorn

krasa (vzhled)

Zdroj: www.odpoved.cz