Amy9898

Co muže nejvíc přitahuje na ženách? :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Je to dost individuální a to je dobře, neboť prakticky pro každou ženskou existuje chlap, kterému by se líbila a někdy se povede, že to platí i naopak a pak je to ještě lepší. 😉
Spousta těch „parametrů“ ženy se dá sice vyjmenovat, ale jejich výklad je silně individuální. Když např. řeknu, že žena by měla být krásná, tak pro někoho to je modrooká štíhlá blondýna cca 20 let. Pro jiného je krásná baculatá, prsatá 40letá bruneta atd.
Jsou ale určité znaky, které chlap vnímá víceméně podvědomě a následně takovou ženu vyhodnocuje jako přitažlivou. Typický znakem je postava ala přesývací hodiny, tj. bujný hrudník, štíhlý pas a zhruba stejný obvod boků jako je hrudník. Ale jsou i chlapi, co mají rádi „tyčky od plotu“.
S psychickými vlastnostmi je to podobné, též je to individuální. Ale určité více bodují pohodové ženské se smyslem pro humor, které příliš nehysterčí. 🙂
No a u spousty vlastností, ať už fyzickým nebo psychických platí, že rovný rovného si hledí, vrána k vráně sedá. Čili zpravidla se vzájemně přitahují podobně vzdělaní, podobně chytří, podobně staří lidé s podobnými životními postoji a názory. Ale rozhodně to nemusí být pravidlem. Tak si to teď přeber. 😉

Další odpovědi
quentos

něžné rysy v obličeji, něžnost a ženskost celkově… ale každý to má nejspíš jinak
Doplňuji:
MK44: „Vhled“? ;{)>

Drap

Osobnost

zjentek

největší vrchol smyslových požitků je sex, tak z toho by se to dalo vypočítat. Ovšem pro toho, kdo má smyslové požitky pod kontrolou, můžeš být zajímavá i svou osobností a způsobem vyjadřování se. Ovšem takových je hodně málo, existence lidstva je teď na požitku prakticky postavena.

MK44

Nejvíc? Vhled! Lidský sameček je závislý na tom, jak samička vypadá. Nic s tím, chudák, nenadělá a nemůže za to. Do vzhledu patří zdraví, souměrnost postavy a obličeje, upravenost, čistota, ladnost a kultivovanost pohybů a hlasového projevu.

Pravda, existují i jiné vlastnosti, důležité hlavně pro dlouhodobé soužití. Například ohleduplnost, skromnost, schovívavost, starostlivost aj. – jenže ty není na první pohled vidět a tak jaksi nejsou „nejvíce“.

Lidské samičky na tom nejsou o nic líp. Jakmile slyší, že sameček je tvrdý chlap, všichni ho znají a jak zvoní chechtáky, už jí poskočí srdéčko. Jenže to, co není na první pohled vidět není ani slyšet…

Doplňuji:
Ad Quentos: MK44: „Vhled“? ;{)>

Vzhled! Samozřejmě. Díky za upozornění.

Questman

Nevím jak ostatní ale pro mě jsou rozhodující – obličej, vlasy (nejlépe dlouhé, to je blaho se do nich zabořit :3) a hodně důležité je chování – taková nějaká rošťačka (nehledejte nutně sex. podtext)

dnb

Líbí se mi, že takovou otázku pokládá, zrovna žena… Navíc jak koukám, nikdo (kromě qentos), zatím neprozradil jak vypadá a přesto si přeje to nejlepší… Mám takový pocit, že lidem jde vetšinou o půvab a krásu… Co když je ale daná krásná holka úplně blbá? Jak to poznat? Podle vzhledu určitě ne! Proto zdůrazňuji, že mě osobně, nejvíce na ženách přitahuje to , že jsou to ženy…(nic víc, nic míň)

Kelt

Jedna a ta samá žena může být někdy přitažlivá a někdy ne. A platí to i o mužích. Například některá herečka vytvořilu určitou roli a díky tomu je obdivována, přitahována. Může to být oblečení, charakter role, že si danou herečku ztotožníme právě s touto rolí. Některé Miss jsou pěkné v plavkách, jiné v šatech a jiné vůbec Nesmíme zapomenout, že každý muž hodnotí měco jiného na ženě a ten samý muž se dívá jinak na ženu pokud má 12 let, pokud má 16 let, 30 let, 50 let a podobně. Ženy jsou budoucí matky, tak si každý vyhledává takovou , která by byla schopna tuto roli sehrát a to jak po stránce fyzické, tak psychické.