Rico

Co se nejvíce líbí ženám na mužích?

Tak jak to vidíte slečny a dámy, Co se nejvíce líbí ženám na mužích?pište pište ;)
Doplňuji:
Ano souhlasím s člověk

Nejlepší odpověď
1popelka1

Každá je jiná, takže každé se bude na mužích líbit něco jiného. Některá je založena materiálně, jiná emocionálně…

A taky záleží na věku (převzato z netu pro pobavení):
V patnácti chceš, aby byl hezký a neudělal ostudu u kamarádek.
Ve dvaceti, aby nebyl úplně blbý.
Ve třiceti, aby uživil rodinu a moc neztloustnul.
Ve čtyřiceti, aby se s ním dalo vydržet do důchodu.
V šedesáti, aby byl zdravý, protože péče o nemocného protivného dědka není nic moc.
V devadesáti, aby neumřel dřív než ty.

Další odpovědi
annas

Uvedu aspoň něco – upravený, milý, pozorný, přesný, spolehlivý, věrný, samostatný, není zakřiknutý, praktický, neškodí trocha sebevědomí, aby měl znalosti, přehled.

kropitko

Oči,oči a jen oči,to co v nich vyčtu?!
Jinak také souhlasím s člověkem,ale nemůžete nás házet do jednoho pytle!!!

BEAES

Já mám ráda upravené, navoněné, moderní muže, kteří mají přehled a mají úroveň. Nemusím muže, co si na něco hrají, jsou sobečtí, vychloubační a ješitní. Vždy se dívám na jejich ruce,vlasy a oči. Také na čistotu botů. Hodně žen dá i na zadek, menší a pevný je OK! :o)

člověk

také su zvedavé ,jak se zdepřítomné ukáží,ale vynechte auta domy a peníze,to není líbení to je ženská přirozenost

anonym

Kdyz chlap neni uplne blby,ja nesnasim muze s dvojsmyslnymi recickami,libi se mi chlap cisty a vonavy,nesmi cpet potem,libi se mi ,kdyz se muz umi vkusne obleci,mam rada,kdyz po chvilce konverzace nesahne do oblasti sportu.Tak to se libi me.

anonym

Pravdivost,pri­mocarost a porozumeni.

vagra

Sakra,odkud mě ty holky znají?

annas

Vagro, někde jste uvedl, že máte vždy pravdu, takže i v tomto případě je tomu tak. Nebo se mýlím?

vagra

Samozřejmě,že se nemýlíte.Tedy prozatím.
Svým výrokem si už totiž nejsem tak jistý a budu ho muset asi přehodnotit.
Představte si,že podle mé milované ženy,která má,jak jinak,taky vždycky pravdu,jsem už poslední,který tomu tvrzení věří.
Nehážu flintu do žita a uvažuji o variantě:
Mám vždycky pravdu/to by zůstalo/mimo VZÁCNÉ případy,kdy tomu až tak úplně,není./to by byla ona inovace/
Budu to muset ještě konzultovat,ale formulace se mi zdá být,pro mne přijatelná. 🙂

annas

Děkuji. Hned jste mně zlepšil náladu.