Avatar uživatele
Rico

Co se nejvíce líbí ženám na mužích?

Tak jak to vidíte slečny a dámy, Co se nejvíce líbí ženám na mužích?pište pište ;)
Doplňuji:
Ano souhlasím s člověk

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Rico

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, BENYTA před 5062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Každá je jiná, takže každé se bude na mužích líbit něco jiného. Některá je založena materiálně, jiná emocionálně…

A taky záleží na věku (převzato z netu pro pobavení):
V patnácti chceš, aby byl hezký a neudělal ostudu u kamarádek.
Ve dvaceti, aby nebyl úplně blbý.
Ve třiceti, aby uživil rodinu a moc neztloustnul.
Ve čtyřiceti, aby se s ním dalo vydržet do důchodu.
V šedesáti, aby byl zdravý, protože péče o nemocného protivného dědka není nic moc.
V devadesáti, aby neumřel dřív než ty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Uvedu aspoň něco – upravený, milý, pozorný, přesný, spolehlivý, věrný, samostatný, není zakřiknutý, praktický, neškodí trocha sebevědomí, aby měl znalosti, přehled.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Oči,oči a jen oči,to co v nich vyčtu?!
Jinak také souhlasím s člověkem,ale nemůžete nás házet do jednoho pytle!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já mám ráda upravené, navoněné, moderní muže, kteří mají přehled a mají úroveň. Nemusím muže, co si na něco hrají, jsou sobečtí, vychloubační a ješitní. Vždy se dívám na jejich ruce,vlasy a oči. Také na čistotu botů. Hodně žen dá i na zadek, menší a pevný je OK! :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

také su zvedavé ,jak se zdepřítomné ukáží,ale vynechte auta domy a peníze,to není líbení to je ženská přirozenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdyz chlap neni uplne blby,ja nesnasim muze s dvojsmyslnymi recickami,libi se mi chlap cisty a vonavy,nesmi cpet potem,libi se mi ,kdyz se muz umi vkusne obleci,mam rada,kdyz po chvilce konverzace nesahne do oblasti sportu.Tak to se libi me.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pravdivost,pri­mocarost a porozumeni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Sakra,odkud mě ty holky znají?

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Vagro, někde jste uvedl, že máte vždy pravdu, takže i v tomto případě je tomu tak. Nebo se mýlím?

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Samozřejmě,že se nemýlíte.Tedy prozatím.
Svým výrokem si už totiž nejsem tak jistý a budu ho muset asi přehodnotit.
Představte si,že podle mé milované ženy,která má,jak jinak,taky vždycky pravdu,jsem už poslední,který tomu tvrzení věří.
Nehážu flintu do žita a uvažuji o variantě:
Mám vždycky pravdu/to by zůstalo/mimo VZÁCNÉ případy,kdy tomu až tak úplně,není./to by byla ona inovace/
Budu to muset ještě konzultovat,ale formulace se mi zdá být,pro mne přijatelná. 🙂

před 5061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Děkuji. Hned jste mně zlepšil náladu.

před 5058 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek