Avatar uživatele
Janeček

Co je to krása, co je to ošklivost?

Kdo vlastně určuje co je krásné, nebo ošklivé, když máme každý jiný vkus. Existuje vůbec nějaká obecná definice?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4848 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bonifác

Pro krásu asi obecná definice neexistuje, protože je to právě věc názoru a vkusu. Dá se ovšem říct, že krásné je to, co vetšina lidí za krásné považuje, i když se to některým nelíbí a platí to i naopak o ošklivosti. Ovšem jsou i takové vyjímky, jako že se říká, že je něco tak ošklivé až je to krásné.
Myslí-li se krása u lidí, myslím, že většina lidí dá na první pohled, ale myslím si že se to tak posuzovat nedá, protože člověk je krásný svou duší a ne tělem. I ta nejvíc nejkrásnější sexbomba, se vám může zdát krásná, ale až poznáte jak se vyjadřuje a co si myslí, tak se vám může zdát jako ten nejošklivější človek na světě. Závěrem by asi řek, že krása je pomíjivá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lemra@lina

Určuje to jenom blbec :) neboť obojí je zcela relativní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
silonka33

krasu urcuji osklivci a naopak ja tvrdim ze to hlavne ukazuji modni casopisi a trendy ale jinak natom houbi zavisi protoze existuje pravda ze protiklady se pritahuji kdo by se proto zajimal oto kdo je krasny ci osklivy zajimejte se kdo driv ci kdo kam a kdo s kym a co tam proc tam …moc otazek malo odpovedi na tenhle kratky zivot

Zdroj: alkohol

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek